www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Archives

Próbujmy odkrywać nową muzykę, inne gatunki

Czy funkcjonowanie bez muzyki jest w ogóle realne? Jakby nie patrzeć tak – w końcu muzyka to nie woda, jakoś tam można przeżyć bez choćby regularnego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednak byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym razie nie musieli niejako zrezygnować z muzyki.

Najczęsciej wybierane instrumenty ?

Muzyka od wieków towarzyszy ludziom w ich codziennym życiu, była formą komunikacji, a także wyrażaniem uczuć i emocji. Przez dziesięciolecia ludzie się nauczyli projektować coraz to doskonalsze instrument muzyczne, a także dopracowali reguły kompozycji utworów muzycznych.

Nowe, zajmujące hobby – instrumenty dęte

Pośród wielu rodzajów muzycznych instrumentów największą rolę mają dęte instrumenty, nazywane również aerofonami. Jest ich największa ilość i posiadają niezwykle ciekawą i długą historię. Wiele z nich powstało jako instrumenty stosowane przez rycerzy na polowaniach.

Zawsze można umilić sobie czas

Kiedy lubimy grać w przeróżnego typu gry, to z pewnością cały czas szukamy czegoś nowszego, co nas porwie oraz co sprawi, iż wolny czas nawet z najbardziej ponure i nudne dni, będzie nam upływał ciekawie i równocześnie będzie oddziaływał na rozwój naszej spostrzegawczości, jak i również skupienia. Nie musimy nastawiać się tylko na gry komputerowe, cały czas powiększane są także gry planszowe, do których przecież mamy szansę usiąść z calutką rodziną.