www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Archives

Kiedy iść do logopedy

wykład
Czy także masz przekonanie, że wielu rodzimych polityków powinno zaliczyć chociaż kilka wizyt u logopedy? Ich dykcja, jąkanie się, bełkot, rozmyte artykułowanie, wtrącenia, parskanie to potwierdzenie, iż część klasy politycznej to nie jest na pewno najwyższa klasa, jeśli chodzi o prezencję słowną. Co dodatkowo denerwuje?

Pewnie wszyscy kochamy grilla na świeżym powietrzu!

Szaszłyki mięsno warzywne z grilla
Grillowanie to rewelacyjny sposób na urokliwe spędzenie wolnego czasu. W szczególności jeśli jest wysoka temperatura, nie ma wielu ciekawszych form spędzania czasu, aniżeli właśnie grillowanie. Ogromna miłość do grilla niejako łączy wszystkich Polaków: przecież w naprawdę wszystkich grupach społecznych znajdziemy miłośników chadzania na grille.

Kilka porad dla melomanów

Koncert rockowy
Nierzadko mawiamy, że aktualna muzyka tak czy siak nie jest interesująca, godna uwagi miłośnika muzyki, który cechuje się odrobinę odmiennym gustem, niźli zwykła osoba. Jednakowoż któż powiedział, iż musimy tylko zwracać własną uwagę na muzykę popularną?

Próbujmy odkrywać nową muzykę, inne gatunki

Bob Marley reggae
Czy funkcjonowanie bez muzyki jest w ogóle realne? Jakby nie patrzeć tak – w końcu muzyka to nie woda, jakoś tam można przeżyć bez choćby regularnego przesłuchiwania swojej ulubionej reggae płyty cd/dvd, etc. Jednak byłoby perfekcyjnie gdybyśmy w żadnym razie nie musieli niejako zrezygnować z muzyki.

Wspaniałych koncertów jest u nas coraz więcej

images
Jeszcze kilka lat temu Polska raczej nie była takim miejscem, gdzie z ogromną chęcią grywali zagraniczni wokaliści. Co prawda byliśmy oraz nadal jesteśmy znacznym państwem, jednym z największych na Starym Kontynencie, ale i tak nie można jednoznacznie powiedzieć, iż akurat potencjał Polski był na maksa wykorzystany. Na szczęście w tym momencie jest fajniej: jeśli ktoś bardzo lubi metal płyty cd/dvd, chociażby w okresie letnim będzie miał możliwość na żywo posłuchać Metallikę, czyli jeden z najsłynniejszych zespołów metalowych na kuli ziemskiej.