www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Archives

Humanista kontra ścisłowiec

Nauka: humaniści vs. ścisłowcy
Jeśli humanista twierdzi, że „świat schodzi na psy”, to ścisłowiec zacznie zawieszać na nim te czworonogi, prezentując swoją przewagę w aktualnej realności. Słowa humanisty na pewno są zbyt dosadne, bo świat jest za bardzo złożony, żeby mówić o nim w sposób czarno-biały, jednocześnie należy przyznać, iż ludzie o bardziej matematycznych czy fizycznych (ścisłe nauki) umiejętnościach mająnieznacznie łatwiej. A co się dzieje w tym momencie z humanistami? Albo wpadają na jakiś pomysł, lub sfrustrowani chodzą do pośredniaka.

Jakiego rodzaju muzyki najchętniej słuchamy w dzisiejszych czasach?

pearl jam
Każdy z nas posiada swoje pasje. Można nawet śmiało zaryzykować stwierdzeniem, że hobby to ogromnie ważny element naszej osobowości, dzięki któremu jesteśmy w stanie się nieprzerwanie rozwijać. Praktyka pokazuje nam, że posiadamy wybitnie różne przedmioty zainteresowania. Wszystkie one w dużej mierze są zdeterminowane naszą osobowością, która bezsprzecznie jest wyjątkowo indywidualna oraz oryginalna. Znaczna część naszego społeczeństwa jednak wie, że muzyka to element, który łączy wszystkich, niezależnie od poglądów politycznych czy religijnych. Niemniej natomiast także w temacie muzyki posiadamy wybitnie zróżnicowane zdanie.

Szkolenia języka polskiego zaplanowane dla obcokrajowców

okablowanie sieciowe
Nie tak dawno dziesiątki tysięcy z nas wyjeżdżały za granicę w poszukiwaniu lepszej pracy. Konieczne było nauczenie się obcego języka. Dziś do Polski co roku docierają tysiące obcokrajowców szukających nad Wisłą lepszego życia.
Napływanie mieszkańców innych krajów do Polski ma swój początek niewątpliwie w wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej.

Radość i edukacja

gra dla dzieci
Współcześnie najmłodsi posiadają mnóstwo możliwości rozrywki. Nad zabawkami i kompletami do gry pracują doskonali eksperci. Przy ich pomocy stały się one dodatkowo bardziej wciągające. Współczesne gry mają też bardzo dobry potencjał, jeśli chodzi o naukę. Dziecko ma możliwość bawiąc się nabywać nowych zdolności oraz informacji. To wszystko w atmosferze przedniej frajdy. Współcześnie gry edukacyjne dla dzieci są do tego stopnia pociągające, że niejednokrotnie są bardziej popularne, niż „zwykłe gry.