www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Archives

Jakie przybory szkolne muszą znaleźć się w plecaku pierwszoklasisty? Co jest niezbędne?

uczeń
Wybór odpowiednich przyborów szkolnych jest bardzo ważny, zwłaszcza jeżeli dotyczy to pierwszoklasistów. Przygotowany rodzic musi wiedzieć, jakie rzeczy spakować do plecaka swojego dziecka, szczególnie jest to ważne na początku roku szkolnego. Nauczyciele często podają wykaz wymaganych pomocy szkolnych, warto jednakże wiedzieć, co stanowi najważniejsze rzeczy wyprawki dla pierwszoklasisty.

Troszkę więcej o rocku

koncert
W 1983 r. czterech chłopaków z L A postanowiło stworzyć zespół. Ich ideą było powiązanie coraz popularniejszego wówczas punk rocka, onirycznej psychodelii i energicznego funku. Zniechęceni przemocą jak i również mizoginią ówczesnej sceny punkowej zdecydowali się pracować nad stworzeniem swojego środowiska muzycznego. Propagowaliby pacyfizm a także porządną imprezę. Nadrzędną motywacją było powiększenie ilości młodych dziewczyn pośród publiczności. Swój skład nazwali Red Hot Chili Peppers i dziś stanowią jeden z najlepiej wyróżniających się zespołów rockowych na świecie. Posiadają rzeszę fanów pod każdą szerokością geograficzną, a bilety na ich show nierzadko wyprzedawane są na kilka miesięcy przed zdarzeniem.

Specjalizacja Turystyka i rekreacja – krótkie info

Studenci
Edukacja na specjalizacji Turystyka i rekreacja jest połączaniem umiejętności teoretycznych i praktycznych z zakresu wielu innych dziedzin, w tym nauka o środowisku, o kulturze, humanistyka, ekonomia i prawo. Najlepszym kandydatem na studia o tym profilu jest osoba, interesująca się tą dziedziną, oraz podróżowaniem, sportem i metodami spędzania wolnego czasu.

Czy pożądane byłoby pójść na studia magisterskie lub studia podyplomowe?

studia
Chcąc pozyskać wyższe wykształcenie powinno się iść na studia wyższe. Dzisiaj studia wyższe są podzielone na dwa etapy – studia licencjackie lub inżynierskie oraz studia magisterskie. Poniektóre jednostki decydują się na ukończenie tylko studiów licencjackich, inne natomiast wolą posiadać pełne wykształcenie, wskutek tego ciągną naukę na studiach magisterskich. Studia magisterskie trwają tylko dwa lata, nie jest więc to długi okres. Pożądane byłoby więc zastanowić się nad skończeniem studiów magisterskich, tym bardziej, iż tytuł magistra może być dla nas niezmiernie wartościowy w życiu zawodowym.