www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Archives

Niezbędnik dla każdego niemowlaka – zapytaj dobrej szkole rodzenia

Na pewno każda kobieta spodziewająca się dziecka z radością chodzi po sklepach poszukując tego, co jest niezbędne dla dziecka. Czasem w tych poszukiwaniach uczestniczą również panowie.

Akcesoria dla dzieci to wielka część gospodarki – asortyment jest przeogromny. Dzięki temu wyprawka dla noworodka, a przynajmniej jej kupno, to żaden problem.

Kamery GoPro Hero3 w wersji White, Silver i Black Edition

Fascynaci uwieczniania ekstremalnych zdarzeń sportowych doczekali się asortymentu stworzonego właśnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają wysokie kryterium przydatności, a dzięki zaawansowanej technologii zadziwiają znakomitą jakością filmów i zdjęć w rozmaitych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej obecny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest reprezentatywną dziedziczką modelu Hero2. Posiada obiektyw złożony z sześciu komponentów, w tym w soczewkę asferyczną, która w połączeniu z możliwością jakiegokolwiek ustawienia pola widzenia kamery zapewnia użytkownikowi nagrywanie filmów z wielu perspektyw i pod odmiennym kątem.