ASG – w jaki sposób to wszystko się zaczęło?

Obecnie trendy stał się airsoft, bowiem mogą się w ten sposób rozerwać wszyscy ludzie i to niezależnie od wieku i płci.

Podstawowym wymogiem jest noszenie w czasie bawienia się atestowanej ochrony oczu. Mimo że airsoft niewątpliwie jest mniej bolesny od paintballu to należy nie zapominać, że każda wystrzelona plastikowa kulka, w razie trafienia w oko może być niebezpieczna.

Wraz z rosnącą modą na tę sposób bawienia się zwiększyło się zapotrzebowanie na repliki ASGi inne ciekawe militaria. Głównym zadaniem tych replik jest dokładne odtworzenie ich pierwowzorów. Tym sposobem airsoft umożliwia odwzorowywanie działań wojennych i taktycznych. ASG cechuje wysoki realizm. Elementy wizualne jak również mechaniczne są tak zbliżone do oryginału, że trudno jest je odróżnić od danego pierwowzoru. Podstawowym czynnikiem odróżniającym je od prawdziwej broni to amunicja, ponieważ repliki mają niewielkie, plastikowe kulki. Airsoft prawdopodobnie wywodzi się z Japonii.

broń

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

W tym państwie jakiś czas temu nie można było mieć broni palnej mimo występowania licznych przestępstw. Wszyscy ludzie postanowili nabyć repliki, które łudząco były podobne do oryginałów, aby chociaż w ten sposób odstraszyć różnych intruzów – kupuj militaria w internecie . W danym czasie tego typu militaria udostępnione są na internetowych stronach. Wygodny dostęp wpłynął obecnie na wzrost popularności airsoftu. Podstawową cechą rozgrywek ASG jest oczywiście gra zespołowa. Podczas tej zabawy także ważna jest współpraca między graczami.

I to w każdym aspekcie. Gracze powinni wspólnie wykonywać działania taktyczne jak również nawzajem się wspierać. Istnieje mnóstwo odmian airsoftu. Można bowiem strzelać do specjalnych tarcz ewentualnie wybrać się na weekendową „strzelankę”. Pojawiają się też masowe i zorganizowane eventy oraz konkursy w strzelectwie – sprawdź rodzaje broni palnej . Tego typu rozgrywki wymagają specjalnych przygotowań. Gracze muszą mieć zachowaną dobrą fizyczną i psychiczną.

Warto zatem kupić replikę broni palnej, aby się stać uczestnikiem interesujących eventów. Udostępnione online militaria (ubrania wojskowe sklep) pozwalają też zapanować nad postawami posługiwania się bronią jak również schemat właściwych ruchów w czasie strzelania z broni. To świetny sposób obecnie na aktywne spędzanie wolnego czasu.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*