www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Sklep muzycznyPłyta Black Sabbath w sprzedaży od czerwca 2013 roku

Wybierając Black Sabbath 13 na prezent dla entuzjasty heavy metalu, stawiamy na szczególnie rekomendowaną opcje na rynku. Mnogość dostępnych dzisiaj propozycji sprawia, że klienci wybierają te dla siebie idealne. W końcu mają w czym przebierać. 13 to dziewiętnasty album studyjny angielskiego zespołu Black Sabbath. Wydany został w połowie czerwca 2013 roku i nieprzerwanie cieszy się sporym zainteresowaniem. Dopracowanie poszczególnych kawałków do ideału zachwyca nie tylko fanów heavymetalowych dźwięków.

Black Sabbath 13 znaczy popularna wśród słuchaczy propozycja muzyczna

– sklep muzyczny online|TITLE=]Jeśli chodzi o Black Sabbath 13 jest to zdaniem muzycznych fachowców powrót do korzeni grupy. Black Sabbath zapisał się w historii muzyki heavymetalowej jak mało jaki zespół. Na płycie udziela się także Brad Wilk, który gra na perkuskji grupy Rage Against the Machine czy grupy Audioslave. Gra z Black Sabbath w charakterze muzyka sesyjnego. Ponadczasowy wokal Ozzy’ego Osbourne’a udowadnia uniwersalność ofert tworzonych przez tę angielską grupę.

Nowa płyta Black Sabbath już w sprzedaży na rynku muzycznym

muzyka

Autor: Justin Higuchi
Źródło: http://www.flickr.com

Wydany w połowie ubiegłego roku album grupy brytyjskiej Black Sabbath to niesamowicie dopracowana propozycja, która wciąż dostępna jest w sprzedaży na rynku muzycznym w kraju. Jeżeli chodzi o Black Sabbath 13 zaliczana jest do pierwszych albumów studyjnych. Uprzednim albumem studyjnym zespołu była płyta zatytułowana Forbidden, jaka wydana została w 1995 roku przez Black Sabbath z udziałem Ozzy’ego Osbourne’a. W jej tworzeniu uczestniczył również ceniony basista Geezer Butler. Sprawdź tu:

Czym zaskakuje grupa Black Sabbath swoim albumem 13?

Kiedy przyjrzymy się opcji Black Sabbath 13 jako ich następny album wzbudził poruszenie wśród fanów tej brytyjskiej grupy i nie tylko. Dystrybutorzy odnotowali wyjątkowo wysoką liczbę wśród sprzedawanych płyt. Czy to za sprawą udziału Brada Wilka, cenionego perkusisty? Piosenki takie jak End of the Beginning oraz God Is Dead na długo pozostaną w pamięci słuchaczy. Płyta powstała w produkcji Ricka Rubina, który jest mistrzem w swojej dziedzinie.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*