Co mają do wyboru osoby, jakie zamierzają zorganizować komuś znajomemu kawalerski wieczór.

Kawalerki wieczór to ostatnia wolna impreza, spędzona przez przyszłego męża razem z najlepszymi kolegami. Przeważnie robi się go tydzień przed weselem, tak aby uczestnicy dali radę choć trochę dojść do formy po całonocnej zabawie.

Nowa Wieś

Autor: Tomtom Suites
Źródło: http://www.flickr.com

O niektórych wieczorach kawalerskich mówi się później latami, faktem jest że są panowie którzy się potrafią odpowiednio wtedy zabawić. Przeważnie kawalerski Gdańsk organizuje się w taki sposób, że panowie robią spotkanie w jakiej dyskotece lub knajpie, i tam przy sporej ilości napojów wyskokowych żegnają straconego na zawsze przyjaciela – wieczór kawalerski w Gdańsku. I przeważnie na tym cała impreza będzie się kończyć, oczywiście w trakcie niej wszyscy doskonale się bawią i bawią ile mają sił. Lecz przy odrobinie kreatywności można tę noc zupełnie inaczej zaplanować, i spędzić go równie przyjemnie i ciekawie.
Łódź

Autor: MsSaraKelly
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz więcej osób podczas organizowania kawalerskich wieczorów zaczyna stawiać nie tylko na imprezę z ogromną ilością napojów procentowych, ale także jakieś ciekawe rozrywki. Dużym zainteresowaniem cieszy się na przykład paintball Gdańsk –

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*