Co można dostać w ramach komunijnej sesji syna?

Gdy zbliża się dzień Pierwszej Komunii Świętej naszego dzieciaka, chcemy zapewnić jemu wszystko co najlepsze. Po zakończonej mszy zazwyczaj odbywa się obiad w restauracji albo w domu dzieciaka.

Również ważne są zdjęcia, jakie uwiecznią to zdarzenie.
zabawa

Autor: Fabrice Florin
Źródło: http://www.flickr.com
Plenerowa sesja komunijna przeważnie zajmuje godzinę lub dwie. Jest to często uzależnione od nastroju małych modeli oraz od ilości miejsc, które zostaną fotografowane. Komunijne fotografie przeważnie wykonywane są w parku, z kwitnącymi drzewami. Można by także pojechać nad jeziorko albo do ogrodu botanicznego. Ciekawe fotografie mogłyby wyjść też na tle murów albo wysokich schodów. W tego typu sesji przeważnie bierze udział dziecko, które przystępuje do komunii i jego najbliższa rodzina. Rekwizyty, jakie będą potrzebne do tego typu sesji to oczywiście alba, sukienka lub zobacz też spa na mazurach garnitur, świeca, różaniec czy książeczka. Fotograf chętnie usunie podstawowe mankamenty urody Twojej lub Twego dziecka. Mogłyby to być przykładowo jakieś zadrapania, ugryzienia czy też chwilowe wypryski.
sesje komunijne warszawa

Autor: Léo Mabmacien
Źródło: http://www.flickr.com
Fotograf, który robi sesję komunijną ani razu nie oddaje fotografii nie wyretuszowanych. Wszystkie zdjęcia są udoskonalane w graficznym programie, żeby spełniały wymagania klienta. Zdjęcia można wybrać samodzielnie albo zdać się na poradę fotografa. Jeśli ciekawią Cię tego typu sesje komunijne Warszawa jest miastem, w którym odnajdziesz fachowego fotografa. Od wykonania sesji do odbioru zdjęć fotograf ma zwykle 6 tygodni. Jeżeli otrzymamy już zdjęcia od fotografika, moglibyśmy je umieścić w internecie. Cena takiej sesji to 420 złotych.

W tej cenie jest 10 wyretuszowanych fotografii dziecka. Gratisowo mogą być wykonane 2-3 artystyczne zdjęcia przykładowo książeczki albo różańca na rękach. W cenie jest również ozdobna tekturowa ramka, którą moglibyśmy postawić na biurku.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*