Co posiada wspólnego lato z oświetleniem scenicznym

I wreszcie nastało wyczekiwane lato, zdajemy się mówić, kiedy poczujemy pierwsze, cieplejsze dni. Skończyła się długa zima, nie trzeba już codziennie rano przyoblekać grubych kurtek, rękawiczek i nakryć głowy, w końcu dzień jest długi, więc i można wyjść na dwór lub wylegiwać się na w parku do zmierzchu. Lato to także czas na letnie plenerowe eventy, a w ostatnich latach mamy ich w Polsce bardzo dużo.

Co istotne, są bardzo ciekawe. Każdy uczestnik znajdzie coś dla siebie. Przeminęły czasy Sopotu i Opola, jedynych dużych imprez, które – co by tu dużo nie mówić – zawierały w sobie zawsze to samo, trochę bezguścia, trochę oczywistości, trochę szlagierów, które wszyscy znamy… Nie zapominajmy, że jest jeszcze Przystanek Woodstock, bardzo dobra impreza, na której jednak z racji darmowego biletu może znaleźć się każdy. Co to
tłumaczenie symultaniczne warszawa? A to nie oto chyba chodzi. Wiadomo, fajnie jak impreza jest darmowa i że można poznać bardzo zróżnicowane towarzystwo jednakże w ostatnich latach mamy bardzo dużą liczbę płatnych festiwali na zagranicznym poziomie. To że zapłacić za wejście powoduje, że nie ma na nich losowychosób, są natomiast te, które przyjeżdżają na nie przede wszystkim dla muzyki zgodnej z ich gustem.

koncert

Autor: BL4CK_K1N6
Źródło: http://www.flickr.com

Przybywają na takie festiwale osoby z całego świata. Pragną posłuchać swoje ulubione zespoły, a także pobawić się świetnie. Organizatorzy starają się zapewnić bardzo wysoki poziom, zarówno pod kątem muzyki, jak również wrażeń wzrokowych. Oświetlenie sceniczne czy scenografia eventowa jest co roku na coraz wyższym poziomie, jest aż tak nieźle, iż bez problemu rodzime festiwale dorównują tym zagranicznym. Podobnie jest z nagłośnieniem.

Sprawdza się ono od lat, chociaż raz było lepiej, raz trochę gorzej, ale jak wiadomo zapewnienie idealnego nagłośnienia nie jest sprawą prostą. Trzeba poznać się na konkretnejmarce, aby korzystać w późniejszym czasie z jej usług. Najczęściej widzimy ogłoszenia wynajem nagłośnienia Warszawa, ale można takie usługi spotkać także w różnych innych, często małych miejscowościach.

Najbardziej popularne letnie imprezy, to: Opene’er Festiwal w Gdyni, OFF Katowice, Orange Festiwal w Warszawie, Selektor Festiwal w Warszawie, Nowa Muzyka w Katowicach i mnóstwo mniejszych. Na każdym z nich grana jest różnoraka muzyka, ale również także każdy z festiwali trzyma wysoki poziom już od lat.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*