www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Drobiazgi dla matki i dziecka.

Do kupienia w sklepie online wózki wielofunkcyjne oraz pasy poporodowe dla kobiet w okazyjnych cenach.
Wózki wielofunkcyjne mają wiele pozytywnych cech. Raz wyda się pieniądze i ma się problem z głowy. W modelach „2 w 1” ma się bowiem zapewniony – wózek z gondolą dla dziecka, które musi podróżować w pozycji leżącej oraz spacerówkę dla starszego.

więcej tutaj

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Wózek wielofunkcyjny odznacza się nowoczesnym i sportowym designem. Na wózku można zamontować fotelik samochodowy. Innowacyjna konstrukcja włącza wszystkie korzyści wózka klasycznego, zmieniając jego funkcje. Wózek sprawnie zamienia się z dziecinnego na spacerówkę. Stelaż z aluminium zapewnia wózkowi stabilność, piękny wygląd oraz niewielki ciężar. Regulowane rączki oraz przestronne nosidełko zapewnia komfort zarówno rodzicom jak i dziecku. Tapicerka stworzona została z dobrej jakości materiałów. Siedzisko spacerowe można obracać zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

4 bardzo szerokie piankowe koła, zapewniają bezpieczną jazdę w każdych warunkach. Oferowane przez nas wózki wielofunkcyjne dziecięce, mają szeroką paletę kolorystyczną. Do każdej konstrukcji dołączone są również przydatne dodatki, takie jak torby, czy kosze zakupowe. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi typami oferowanych przez nas produktów!

Zakładanie pasa poporodowego jest powszechną praktyką na całym świecie. Szerokie oraz wygodne zapięcie na rzep, pozwala na swobodne dopasowanie pasa do brzuszka dając poczucie komfortu. Pas poporodowy (polecany sklep) poleca się po porodach fizjologicznych – wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne; po porodach operacyjnych – ochrania przed wystąpieniem przepukliny pooperacyjnej, daje poczucie pewności i bezpieczeństwa, łagodzi bóle rany pooperacyjnej; ułatwia także wczesne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, wzmacniających mięśnie na brzuchu. Częste zakładanie pasa i wykonywanie odpowiedniego zestawu ćwiczeń gimnastycznych przyspiesza powrót do figury sprzed ciąży.

Ciąża

Autor: Mario Emiliano Fernandez
Źródło: http://www.flickr.com
W celu odpowiedniego dopasowania rozmiaru, trzeba dokonać pomiaru obwodu brzucha, a potem wybrać rozmiar z tabeli na opakowaniu.Pas poporodowy przechowuje się w oryginalnym opakowaniu, w suchym i zacienionym miejscu. Pas poporodowy pierze się w rękach w wodzie o temp. 40°C przy użyciu łagodnych środków piorących, na przykład przeznaczonych do prania wełny.

Nie można dopuszczać do mocnego zabrudzenia. Nie należy prasować! Nie można chlorować! Stosowanie pasa należy skonsultować z lekarzem. W czasie noszenia pasa zaleca się wykonywanie podstawowego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Pernamentne używanie pasa bez wykonywania ćwiczeń, może doprowadzić do osłabienia mięśni na brzuchu.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*