www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Dziecko nie musi leżeć na tapczanie czy kocu

Jeśli nasze dziecko jest malutkie, to głównie leży w łóżeczku, albo na tapczanie, mimo wszystko takie leżenie ma możliwość mu się błyskawicznie znudzić, szczególnie kiedy nie potrafi jeszcze samo sięgnąć sobie gruchawki, która leży w pobliżu.

Na szczęście jest sporo sposobów zabawienia dziecka na leżąco i co najistotniejsze, nie musi to być koc na podłodze, a wygodna mata. A kiedy maluszek urośnie i będzie już samodzielnie siedziało, to mamy szansę mu podarować zabawki, które będą się ruszały i które równocześnie będą je zachęcały do rozwoju ruchu.

Mata to dobry pomysł

Mata piankowa – puzzle

Autor: www.babymama.pl
Źródło: www.babymama.pl

Kiedy chcemy, żeby nasze dziecko leżało na czymś kolorowym oraz wygodnym, to na pewno warto zainwestować w Canpol mata do zabawy Wesoła Farma (2/287) Wówczas nasze dziecko będzie leżało w pobliżu krów oraz kolejnych zwierząt, a dodatkowo jego wzrok będzie pobudzany przez fajne kolory. Nad głową będzie miało zawieszone gryzaczki oraz grzechotki, a próba sięgania po nie będzie wzmacniała mięśnie kręgosłupa, tak żeby były one stabilniejsze, kiedy: przeniesiony tutaj nasze dziecko zacznie siadanie. Możemy być pewni, że wszystko jest tak solidnie zamocowane, że nic się nie przerwie oraz w żaden sposób nasz maluszek nie będzie mógł zrobić sobie krzywdy.

Spore pojazdy cieszą się sporym zainteresowaniem wśród dzieci

Jeżeli nasza latorośl już siedzi, to zawsze mamy okazję nabyć wielkie pojazdy, które będą barwne, których kółka będą się okręcały, a odjeżdżając będą przymuszały nasze dziecko – ( pluszaki – www.bubucraft.pl/maskotka-z-imieniem-dziecka/) do prób poruszania się. Co istotne, to taki Bruder 02009 ładowacz czołowy do serii 02100 idealnie spisze się tak dla syna, jak oraz dla dziewczynki, gdyż one także niesamowicie często są zainteresowane takimi zabawkami (klik). Dodatkowo jeszcze mamy szansę nabyć specjalną śmieciarkę Cobi – Trash Pack- śmieciaki- śmieciarka – 68008, która jest w dodatku umacniana, więc możemy być przekonani, że nawet kiedy nasze dziecko się na niej oprze, to nic złego się nie stanie, a śmieciarka wytrzyma taki nacisk.

Zabawki dla dzieci są coraz ciekawsze

Kuchnia, zabawki z drewna

Autor: Drewniaczek.eu
Źródło: Drewniaczek.eu

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że zabawki dla dzieci są znacznie bardziej barwne, coraz fajniejsze, lecz jednocześnie też oraz coraz bardziej bezpieczne, gdyż każdy poczynając od rodzica, a kończąc na producencie, pragnie posiadać pewność, że nic złego się nie stanie nawet wówczas, kiedy dziecko podda daną zabawkę nawet najtrudniejszej próbie.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*