www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Współczesne zabawki dziecięce

Obecnie sklepy z artykułami dziecięcymi są przepełnione. Wybierać możemy spośród produktów dopasowanych do wieku i płci dziecka. Zaczynając od gier edukacyjnych, chodzików, przyborów codziennego użytku po krzesd i wózki. Wszystko zależy od tego ile chcemy wydać i naszego gustu.

Produkty dla młodych mam.

Zabawki

Autor: La Millou
Źródło: La Millou

Życie świeżo upieczonej mamy bywa bardzo ciężki, brak snu w nocy, sterta pieluch a a także 24-godzinna opieka może dać w kość. Z pomocą przyszli producenci asortymentu dziecięcego i mają w ofercie produkty ułatwiające przewijanie, kąpanie czy karmienie. Mamy ogromny wybór podgrzewaczy do mleka, rejestratorów płaczu dziecka z drugiego pokoju. Praktycznym prezentem dla rodziców starszych dzieci, będzie na pewno krzesełko do karmienia. Z jego pomocą dziecko nie ubrudzi nam ścian i obrusu w czasie spożywania posiłku a my, będziemy w stanie łatwo je karmić.

O czym trzeba pamiętać wybierając zabawkę?

Drewniane żołnierzyki czy plastikowe lalki chociaż ciągle wywołują uśmiech na twarzy dziecka to nie są już tak chętnie kupowane jak kilkanaście lat temu. Teraz zostały wyparte przez edukacyjne lalki, które oprócz ładnego wyglądu pełnią także funkcję edukacyjną – świecą, grają, naśladują dźwięki zwierząt albo mówią. Wszystko w celu wspomagania rozwoju dziecka i od najmłodszych lat je edukować.

Jeżeli chcesz zgłębić rozpatrywane zagadnienie też pod innym kątem i szukasz analogicznych wiadomości, to więcej znajdziesz tutaj.

Nauka i zabawa.

Gry edukacyjne są idealną formą nauki przez zabawę ale pamiętać należy również o zapewnieniu dziecku kontaktu także z zabawkami starodawnymi – jak na przykład konik na biegunach czy . Gwarantują one nie tylko dobrą zabawę, ale również wspierają rozwój ruchowy dziecka i uczą koordynacji.

zabawka

Autor: VTech
Źródło: VTech

Nowoczesne sklepy z artykułami dziecięcymi ułatwiają życie młodym mamom oraz tym bardziej doświadczonym w macierzyństwie. Mają w ofercie to wszystko, czego Nasze mamy nie miały. Niezbędnym elementem prawidłowego rozwoju dziecka oprócz zabawek, jest również ruch na świeżym powietrzu.

Zaintrygowały Cię ekstra informacje zaprezentowane w tym poście? Niezwykle miło więc będzie nam podzielić się z Tobą nowymi wątkami. Oczekujemy na ocenę!

Pamiętajmy aby spacerować z dzieckiem i o zapewnieniu kontaktu z innymi dziećmi. Wspinanie się po drabinkach, huśtanie na huśtawkach czy kręcenie na karuzeli zostają nam na zawsze we wspomnieniach i towarzyszą nam w późniejszym życiu (sprawdź też zabawki ogrodowe).

Źródło: Zakupy Linkbaby

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*