www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Hotel w Pałacu Brzezina niedaleko Wrocławia uwodzi klasyczną elegancją

Wrocław, jako miasto bardzo atrakcyjne turystycznie i zarazem uniwersyteckie, dysponuje świetną podstawę do rozwoju ogromniej bazy gastronomicznej oraz hotelarskiej.

Można się o tym przekonać śledząc dla przykładu witryny internetowe, gdzie hasło „restauracja Wrocław”, czy hotel Wrocław, odkrywa wiele propozycji zaskakujących dużym zróżnicowaniem. Lokale gastronomiczne Wrocławia są w stanie zauroczyć rzesze odwiedzających miasto turystów. Ich ilość i różnorodność daje możliwość także mieszkańcom na interesujące kulinarne podróże po swoim mieście. Odwiedzając kolejne restauracje można odkrywać kulinarny świat nie opuszczając miasta.

To, co ma do zaoferowania stolica Dolnego Śląska w temacie gastronomii i hotelarstwa jest z penością warte uwagi. Jednakowoż nie tylko samo miasto dostarcza interesującej oferty. W równej mierze okolice Wrocławia słyną z zasobności w hotele i restauracje godne uwagi. Jest taki pałac 4 km od Wrocławia, który przyciąga swoim zniewalającym urokiem szereg gości. Pałac, który całkiem nie tak dawno został przekształcony w prestiżowy hotel, nazywa się Brzezina. Jest on malowniczo usytuowany w imponująco utrzymanym parku. Historia pałacu rozpoczyna się w XVIII wieku. Obiekt został wzniesiony w stylu barokowym, a jego pierwszym użytkownikiem był von Heermann. W kolejnych latach manor house, pałac odrowążów chlewiska – przejdź – był parę razy przebudowywany i rozmaicie koleje losu się z nim obeszły. Gdy minął okres socjalizmu, kiedy to obiekt stracił swoje reprezentacyjne funkcje, nadszedł czas powrotu do świetności. Bez trudu można natrafić na wzmiankę o Pałacu Brzezina ujawniającm swoją nową, współczesną odsłonę wpisując w przeglądarkę internetową hasło „sale szkoleniowe we wrocławiu”.

konferencje

Autor: Edunews Polska
Źródło: http://www.flickr.com

W szlachetnym otoczeniu majestatycznego parku wyśmienicie komponuje się stylowy Pałac, w którym można przenocować, zorganizować wytworne przyjęcie lub spotkanie biznesowe z doskonałą oprawą. Wnętrza pałacowe łączą ze sobą secesyjny wystrój z nowoczesną technologią i funkcjonalnymi rozwiązaniami. Z tego też względu pałac pass błonie (sprawdź przykłady) Brzezina czyni zadość nawet najbardziej wymagających gości. Jest to wymarzone miejsce na zorganizowanie udanej imprezy rodzinnej czy firmowej. Ale najkorzystniej o gastronomicznych i hotelarskich zaletach Pałacu przekonać się odwiedzając go osobiście. Hotel szeroko otwiera swoje podwoje dla wszystkich gości.

Aby dowiedzieć się o tym obiekcie i ofercie jaką proponuje znacznie więcej, informacją służy wyszukiwarka internetowa. Po wpisaniu frazy „sale konferencyjne we wrocławiu” wśród ofert z pewnością pojawi się strona domowa Pałacu Brzezina. Znajdzie się tam nie tylko szczegółową ofertę, ale i niezmiernie uroczą galerię zdjęć. Fotografie bardzo sugestywnie oddają [TAG=niebanalne wdzięki zarówno otoczenia, jak i wnętrz Pałacu Brzezina.
Źródło: http://www.palacbrzezina.pl/

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*