Muzyka z Islandii to coś niesamowitego!

W owym artykule przede wszystkim o muzyce z Islandii. Bo chociaż statystyczny Polak głównie słucha amerykańskich oraz polskich utworów, to jednakowoż na całe szczęście nie można rzec, że dużo bardziej egzotyczni muzycy są w kraju nad Wisłą najzupełniej ignorowani, niesłuchani.

Autor: RossinaBossioB
Co prawda muzyka etniczna płyty cd/dvd jest bądź co bądź niezbyt popularna, lecz na szczęście nie jest aż tak źle. Raduje serce, iż w chociażby wrześniu w Polsce zagra Gus Gus – a więc genialny zespół ze stolicy Islandii. Ogólnie to jest tak, że Reykjavik charakteryzuje się rewelacyjnym życiem klubowym, islandzkie bary mają fenomenalny klimacik.

Bardzo cieszy również to, że Gus Gus nie będzie grał tylko w Stolicy, ale także we Wrocławiu czy Gdańsku. W zasadzie tych miast będzie większa liczba, zatem islandzka muzyka elektroniczna płyty cd/dvd jest względnie modna, no przynajmniej wśród tej nieco bardziej wyrobionej publiczności (ciesz się przebojami muzycznymi kiedy chcesz: muzyka elektroniczna na płytach).

Niezbędna będzie Ci ciekawostka (https://franklincovey.pl/szkolenia/pragmatyczny-strateg-jak-skutecznie-wdrozyc-strategie/) pewnego artykułu? Może chciałbyś skorzystać z faktów, które zawarliśmy na kolejnej stronie. Zachęcamy!

Bardzo duże wyrazy podziękowania dla Bjork, zapewne większość może trochę ponadstandardowych miłośników muzyki kojarzy tę Islandkę. Wzbudzała ona zawsze duże kontrowersje, choć naturalnie to nie były typowe kontrowersje, coś kiepskiego, na siłę. To właśnie dzięki Bjork lodowata Islandia zdobyła znaczną estymę, szacunek wśród dziesiątek milionów osób na autentycznie całym globie.

Choćby stworzona przez nią muzyka filmowa płyty cd/dvd jest praktycznie dziełem sztuki. Dużo ludzi tak czy siak nie akceptuje stylu Bjork – i dobrze, przecież któż rzekł, iż zawsze nawet ktoś najwybitniejszy nie musi być automatycznie bożyszczem tłumów. Zapewne Bjork to nawet bardziej odpowiada…

To na koniec warto jeszcze nieco napisać o pewnie mało jakiemu internaucie znanemu piosenkarzowi… A mowa o Asgeirze – muzyk ma tylko 22 lata, ale jego fantastyczny styl powoduje, że całkowicie nie widać braku znacznego doświadczenia. A zresztą w sumie jego wiek jest ogromną zasługą! A więc jeżeli któregoś z melomanów mocno interesuje klimatyczna, inna, niż wszystkie inne muzyka, niech najzwyczajniej w świecie zdecyduje się sięgnąć po muzykę z Islandii. Bo nawet islandzka muzyka dziecięca płyty cd/dvd jest naprawdę czymś fajnym, godnym zainteresowania (uzupełnij domową płytotekę w prawdziwe klasyki: muzyka dziecięca).

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*