www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Jak najefektywniej nauczyć obcokrajowca naszego języka? Zadanie wydaje się trudne, ale są na to sposoby

Gdy słyszymy obcokrajowca, jaki mówi w naszym język nie możemy wyjść z podziwu. Wiemy przecież, jak trudny to język, niekiedynawet dla nas samych. Dość często możemy się na tym złapać, iż popełniamy jakiś językowy błąd, ponadto, powtarzając go utrwalamy jeszcze bardziej, przez co mówimy niepoprawnie. To oczywiście mało ważne, gdyż nikt nie musi być purystą językowy. Niekiedy jednak zdarza się tak, chociaż rzadko, iż ktoś z zagranicy lepiej posługuje się naszym językiem polskim niż my, z czego może to wynikać?

Słowniki języków obcych

Źródło: http://www.sxc.hu
Wiadomo z talentu do nauki języków obcych, ale także dzięki dobrym kursom językowym.

Nie wahaj się: przejdź do strony, by uzyskać ciekawe fakty na opisywany w wpisie zagadnienie. Oczekujemy na twoją recenzję!

Takim kursem jest z pewnością PO POLSKU POLISH FOR PROFESSIONALS GURDAK. To specjalistyczne kursy języka polskiego dla przyjezdnych i to na każdym poziomie zaawansowania. Wieloletnie doświadczenie wpłynęło na wyszukanie jak najlepszej metody przeprowadzania kursów, to też zapewnienie dobrze skompletowanego zespołu, który poprowadzi zajęcia. Gurdak to autorski program nauczania, interesujące, najnowocześniejsze zajęcia. Na uwagę powinny zasługiwać pomoce multimedialne, a przede wszystkim aplikacja telefoniczna, dzięki jakiej nauka jest zdecydowanie szybsza i bardziej skuteczna.

To bardzo istotne, żeby języka uczyć się aktywnie i rzeczywiście w każdej sytuacji. To dlatego najlepiej języka angielskiego uczyć się w Wielkiej Brytanii, a polskiego w Polsce (poznaj na stronie). To powoduje, że języka możemy uczyć się cały dzień, ponieważ nowe zwroty w sumie nas otaczają. Wybieramy się do sklepu i musimy sobie jakoś dać radę. Zaczepiamy kogoś na ulicy pytając jak gdzieś dojść i musimy być w miarę zrozumiali. Do studiowania języka perfekcyjnie pasuje powiedzenie: koniec języka za przewodnika, bo mówiąc najprędzej się uczymy. Jak więc się odważymy mówić w różnych sytuacjach, to osiągniemy wspaniałe wyniki.

To gwarantuj najwspanialsze rezultaty. Jeśli więc mamy przyjaciela, z innego państwa, który chce się uczyć naszego polskiego, to rozmawiajmy z nim jak najczęściej, bierzmy go do różnorodnych miejsc i konfrontujmy z naszym językiem. Ponadto, należy mu polecić odpowiedni kurs, jak wspomniany już wcześniej polish for professionals Gurdak.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*