www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Jak prawidłowo przywitać nowego członka familii? Sprawdź na ten temat więcej

Wielu z mając w planach założenie rodziny, głowi się jakie będzie mieć dzieci. trzy córki, jedynak, trzech chłopców, czy mieszana para – często los dokonuje za nas wyborów. Lecz kiedy już spodziewamy się dziecka, na początkowym etapie ciąży możemy uzyskać dane o jego płci. Warto z niej skorzystać, gdyż dekoracje pokoju dziecięcego, których dokonuje się już w czasie prenatalnym, są o wiele łatwiejsze, jeżeli wiemy dla kogo są skierowane. Bowiem inaczej udekorujemy pokój dla synka a inaczej dla córki.

We współczesnych czasach istnieją setki sklepów, zarówno miejscowych jak i w sieci, w których mamy szansę zakupić prezent dla niemowlaka. Nie są one tylko dedykowane przyszłym ojcom i matkom, najwięcej sprawunków dokonują tam rodzina i przyjaciele, wspierający świeżych rodziców, oraz dzielący z nimi szczęście. Dekoracje pokoju dziecięcego warto rozpocząć od wyboru mebli, pod które będziemy dobierać barwy farm czy tapet (dekoracje pokoju dziecięcego). Dobrze jest ustalić motyw przewodni, np: dla córki wybrać wielokolorową tapetę, lub różowe ściany, dla chłopca malunki androidów lub wyścigi samochodowe. Oczywiście, można być mniej konwencjonalnym rodzicem i prezent dla niemowlaka wybrać niekoniecznie zgodnie z płcią. Decyzja należy do ciebie.

niemowlę

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Jeśli jesteśmy mieszkańcami skromnej mieściny, w której nie ma w pobliżu dobrze zaopatrzonego marketu a najbliższy położony jest setki kilometrów od ciebie, dobrze odwiedzić sklep internetowy. Znajdziemy tutaj masę artykułów, które usprawnią różne dekoracje pokoju dziecięcego. Każdy z produktów będzie dokładnie skatalogowany, z wszelkimi niezbędnymi wymiarami i ciężarem ułatwiającymi wizualizację wyroby „na żywo”. Liczne zdjęcia będą również ułatwieniem. Często w sklepach tego typu, przy wydaniu określonej kwoty na prezent dla dziecka, możemy liczyć na darmową dostawę, lub kupon promocyjny na przyszłe zakupy. Z tego powodu nie warto bać się tego rodzaju stron, zwłaszcza że jeżeli nie będziemy ukontentowani z jakiegoś powodu nabytym produktem, zawsze mamy opcję zwrócić go w terminie do 14 dni – gwarantuje nam to polskie prawo.

Czekanie na potomstwo to bardzo tkliwy ale też stresogenny moment w naszym życiu. Dlatego dobrze zrobić wszystko, aby zniwelować tarapaty związane z nową rolą. Im prędzej rozpoczniemy dekoracje pokoju dziecięcego, tym więcej będziemy mieli czasu na ewentualne korekty. A przecież każdy pragnie godnie przyjąć nowego członka rodziny w mieszkaniu, prawda?

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*