www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Jak reklamować swój zespół metalowy?

Funkcjonuje aż tak wiele kapeli metalowych, że po prostu bardzo ciężko poradzić sobie z tym by zareklamować swoją kapelę. Być może jest genialna, a więc naszym tak jakby obowiązkiem jest to, aby zawsze umieć zadbać o reklamę?

W końcu jeżeli coś jest genialne, prawie tak (szczegółyna ten temat- poznaj szczegóły) rewelacyjne jak chociażby zespół behemoth (profil behemoth na bez wątpienia przydałoby się zadbać o to wszystko co ma jakiś związek z własnym bandem. Jednakowoż nikt nie mówi, że dbanie o własny PR jest dzisiaj nieskomplikowane! Prawda jest taka, iż aby mieć możliwość odnieść sukces, oprócz naturalnie talentu, trzeba umieć się promować. A nie można powiedzieć, że to mega łatwe. Zatem ta osoba, która na serio bierze pod uwagę robienie kariery, niewątpliwie musi się starać. Oczywiście bezpłatna reklama nie jest łatwa do realizacji, lecz bez paniki – spokojnie można poradzić sobie z reklamą za względnie nieduże pieniądze. Np. ciekawe jest reklamowanie swojego zespołu metalowego za pomocą Facebooka.

gitara

Źródło: http://www.morguefile.com/

Często sytuacja jest taka, że chociaż pragniemy mocno się wypromować bez pośrednictwa takich stron, na nasze nieszczęście to niemożliwe. Choć tak czy siak nie ma nic złego w temacie reklamowania swojego zespołu za pośrednictwem Facebooka. Pewnie gdyby przykładowo judas priest (zobacz profil judas priest) dopiero dzisiaj zaczynał swoją karierę, jego twórcy także poszukiwaliby reklamy na Facebooku. Nie ma w tym wszystkim niczego złego. Śmiało promować się w tym serwisie, w sumie robią to setki ambitnych zespołów metalowych, zatem należy przestać zwlekać.

Należy również wiedzieć, iż chociaż stosunkowo ciężko wybić się na Youtube, i tak przydałoby się dbać o zamieszczenie własnych piosenek we właśnie tym serwisie. Jeśli nasz metal naprawdę będzie świetny, wielce realne, że zdołamy odnieść spory sukces. Jednakże nawet jeśli wyświetleń nie będzie dużo, i tak w żadnym wypadku nie należy wychodzić z założenia, iż jesteśmy do niczego. Muzycy zespołu, który tak podchodzą do własnej twórczości powinni pamiętać, że najważniejsze jest to by bardzo dobrze umieć się zabawić. To jasne.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*