Jak znaleźć dobry świecznik na wspaniałą kolację przy świecach dla pary?

Nie ma nic bardziej romantycznego aniżeli klasyczna kolacja wobec blasku świec. Żeby jednak była ona możliwa zawczasu niezbędna jest odpowiednia organizacja. Po pierwsze, przyda się świecznik, w którym będzie można bezpiecznie umieścić świece i zrobić jeszcze lepsze wrażenie. Opcji wyboru świecznika jest bardzo wiele. O czym pamiętać przeglądając kolejne propozycje?

świecznik

Autor: Blomus
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/1374/edo__cztery_kwadratowe_swieczniki_na_stalowej_tacy

Przede wszystkim warto wiedzieć, że świecznik może być dostosowany do typowych, klasycznych świeczek albo też tzw.

Intryguje Cię problematyka podnoszona w tym wpisie? Przeczytaj poza tym także inne pokrewne materiały – zwyczajnie wejdź tutaj decoupage bombki.

tealightów. Te drugie są ostatnimi czasy niezwykle popularne. Mowa o niedużych, płaskich świeczkach umieszczonych w metalowym krążku. Tealighty wyglądają bardzo dobrze nawet wtedy, kiedy są po prostu rozłożone na stole czy parapecie. Największego wdzięku jednak dodaje im tylko trafnie dopasowany świecznik.

Czy zaciekawiła Cię treść tej witryny? Chcesz zgłębić więcej informacji? To, odszukaj stronę, która da Ci wiele fascynujących faktów.

Ponadto, plusem tealightów jest to, iż nie narobią one bałaganu w trakcie wypalania.

Wosk nie ścieka we wszystkich kierunkach. Wystarczy ustawić takie świeczki w świeczniku, by całość w prezentowała się niezwykle efektownie.Mimo tego jednak możesz także również postawić na klasykę, a więc tradycyjną świecę. Do takiego celu najbardziej pasuje także klasyczny romantyczny świecznik. W wielu ofertach znajdziesz świeczniki, które pasują idealnie do długich świec. Często posiadają klasyczne motywy, jak na przykład serca czy amorki.

Jeśli cenisz lub zaproszona osoba lubi taki styl, świecznik będzie strzałem w dziesiątkę. Jeżeli z kolei wolisz raczej nowoczesne stylizacje, świecznik na tealighty będzie zazwyczaj lepszym wyborem.Warto pamiętać, że styl, w jakim zaprojektowano romantyczny świecznik jest również bardzo ważny. Miej na uwadze, że nie każdy lubi wytarte motywy, jak aniołki i serca. Wówczas warto postawić na coś raczej designerskiego. Co ważne, nawet najbardziej nowoczesne świeczniki wciąż posiadają tę wyjątkową nutkę romantyzmu.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*