Jaka czapka dla bobaska?

W garderobie noworodka nie może zabraknąć czapki. Wysoko usytuowana w hierarchii ubranek, czapeczka dla osesków ochrania malucha przed utratą ciepła (aż 40 % ciepła ucieka przez głowę).

kliknij tutaj

Autor: thepeachpeddler
Źródło: http://www.flickr.com
Jaka powinna być czapeczka dla noworodka?

Gorset wyszczuplający

Autor: MITEX
Źródło: http://www.jagna.pl
Jaka czapka? Czapeczka powinna doskonale przylegać do głowy dziecka i posiadać specjalne osłonki na uszy (czapka-pilotka) lub być głęboko osadzona. Istotne, by dokładnie osłaniała czółko malucha podczas przechadzek. Na co dzień idealne są czapki dziecięce Broel z bawełny, bez niepotrzebnych dekoracji, jakie mogłyby przeszkadzać potomkowi (). Grubość czapeczki powinna uzależniona być od pogody.
widok - sklep

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy ubierać? Do trzeciego miesiąca życia poleca się ubieranie lekkiej, bawełnianej czapeczki po kąpieli.

Kliknij na odnośnik mapy ścienne, on przedstawi Ci wątek, który Cię właśnie zaintrygował. Przeczytaj tekst, posiadający interesujące informacje.

Nieodzownie nałóż maleństwu czapkę przed wyjściem na spacer w wietrzny albo zimny dzień. Po dojściu do domku powinniśmy zdjąć czapkę, ażeby szkrab się nie spocił, co mogłoby grozić przeziębieniem.

Humorystyczne czapeczki dla dzieci. Czapeczki dla dzieci nie muszą być nudne i jednostajne. Gdy maluch podrośnie po czym będzie spacerować już o własnych nóżkach możemy fundnąć mu dowcipną czapeczkę, której ozdoby nie będą uwierać. Taki dziecięcy gadżet możemy przyodziać na spacer czy w odwiedziny do przyjaciół lub rodziców. Barwne, bajkowe nakrycia głowy są na pewno chętniej noszone przez dzieci.

Mała truskawka, krasnolud lub pirat spowodują uśmiech na buzi mijających was osób. Prócz tego, to celowy gadżet dla malucha w okresie karnawałowym. Starczy dobrać odpowiedni strój i przebranie karnawałowe gotowe!

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*