Jakie mają znaczenie rozmaite opakowania i etui do przechowywania płyt winylowych i CD.

W naszych domach znajduje się coraz większa ilość płyt CD i DVD. Dostaje się na nich różnego rodzaju programy i muzykę, wiele osób także archiwizuje na nich różne rzeczy.

konkurs

Autor: Mercure
Źródło: Mercure
Płyty można kupować oddzielnie, w pudełkach czy kopertach, lub na krążkach, na jakich może się ich znaleźć nawet sto. Niekiedy płyt jest tak wiele, szczególnie jeśli znajdują się one w pudełkach, że przestaje wystarczać na nie miejsca w domu. Jeżeli ktoś nie będzie się chciał ich pozbyć, to zastanowić się może nad tym, żeby je powkładać do papierowych lub foliowych koszulek. Takie koszulki na cd nie zajmują prawie wcale miejsca, więc zastosowanie ich może rozwiązać problem z brakującym miejscem. Można w takim przypadku zakupić jakieś ładne pudełko, do jakiego bez problemów zmieszczą się całe posiadane zasoby.

Nie ociągaj się! Jeżeli zaintrygował Cię nasz temat, to wejdź w kolejną stroną. Tam oczekuje na Ciebie ciekawa treść. Sądzimy, że w taki sposób będziemy w stanie rozwiać wszystkie Twoje niepewności.

Dużą zaletą tego typu etui jest to, że na zwykłej drukarce da się na koszulkach wydrukować ciekawe podpisy, dzięki którym będzie wiadomo, co się w nich znajduje.

zbliżenie - zdjęcia

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com

Takie drukowanie zastosować można w innych sytuacjach, przykładowo do przygotowania okładek na płyty winylowe. Nośnik ten od pewnego czasu zaczął przeżywać swój renesans, czarne płyty są cenione za prawdziwy, realistyczny dźwięk.

Zobacz, czy przypadnie Ci do gustu proponowana oferta (sklepnumizmatyczny.pl/skup-monet/). Oferujemy produkty dobrane do indywidualnych oczekiwań. Nie wahaj się i dowiedz się, w jaki sposób pracujemy.

W sklepach ostatnio zaczęło się pojawiać wiele nowych pozycji, dużym zainteresowaniem również się cieszą używane, sprzed wielu lat.

Te ostatnie są często sprzedawane bez okładek lub z okładkami mocno zniszczonymi. Dlatego też po zakupie takich płyt można samodzielnie wykonać do nich okładki na winyle, jeśli się to porządnie zrobi, to będą wyglądały praktycznie jak nowe.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*