Wydarzenia branży muzycznej w naszym kraju w 2014 roku

Nowy rok będzie obfitował w wiele eventów oraz koncertów muzycznych, ku znacznej uciesze pasjonatów. Nie tylko fani muzyki z naszego kraju, lecz również ci zagraniczni ochoczo skorzystają ze sporych możliwości im oferowanych. Od ubiegłego roku bardzo głośno jest o początkującym zespole angielskim Disclosure, który z niemałym zapałem tworzy elektroniczne połączenia, wyrażając tym samym swe koncepcje. Grupa Deep Purple w Polsce powraca z podwójną siłą, bo aż na dwa koncerty. Będzie się działo!

Disclosure koncert a szczęście słuchaczy

Deep Purple

Źródło: http://www.flickr.com/

Na scenie muzyki elektronicznej zaczął funkcjonować zespół Disclosure, koncertujący niegdyś jedynie w swoim kraju. W naszym kraju zaczęto z zaangażowaniem słuchać ich kawałków już w 2012 roku, dlatego grupa Disclosure koncert da u nas już w marcu tergo roku. Bracia z Londynu, Guy oraz Howard Lawrence, pokazują całość swoich możliwości, z czym jednak niektórzy fani mogliby się nie zgodzić. Stopniowo odkrywają oni swój talent, co już zaniedługo pokażą też polskiej publiczności.

Deep Purple w Polsce ku radości fanów

Biorąc pod uwagę grupę Deep Purple w Polsce odbędą się w tym roku aż dwa koncerty tej grupy legendy. Szczególnie udane wydarzenia w lipcu 2013 zmotywowały wykonawców do ponownego odwiedzenia naszego kraju. Angielska formacja da popis swoich niesłabnących umiejętności zarówno w Katowicach, jak i w Poznaniu. Kawałki, które przeszły do historii, jak przykładowo Smoke on the Water i inne klasyki, oraz najnowsze piosenki to gratka dla zwolenników ich muzyki.

Elektroniczna scena muzyczna ciagle się poszerza

Wśród najciekawszych zdaniem fanów muzyki z naszego kraju wydarzeń tego rodzaju wskazuje się na grupę angielską Disclosure koncert dającą w marcu w stolicy naszego kraju. Bilety rozchodzą się w szczególnie szybkim tempie, choć zespół działa stosunkowo niedługo na muzycznym rynku. Szturmem zdobył on jednak wielu fanów w całym kraju, dzięki czemu pojawia się coraz częściej na szczególnie liczących się festiwalach muzycznych, nie tylko w Europie, lecz i na całym świecie.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*