Jedziesz z pociechą na wakacje? Sprawdź, które zabawki wziąć ze sobą

Urlop z maluszkiem to moc radości, ale również sporo przygotowań. Niezależnie od wieku dziecka, musimy zabrać jego ulubione ubrania, kosmetyki, jakie stosuje każdego dnia w domu, szczególnie jeżeli jest alergikiem, przysmaki na drogę, a także zabawki, aby nie nudzić się nawet w szary dzień.

urlop z dzieckiem

Autor: eMaluszki.pl
Źródło: eMaluszki.pl
Pogoda nie za każdym razem sprzyja, stąd dobrze jest mieć choć parę przydatnych i lubianych przez naszego szkraba zabawek.
Określone decyzje są uzależnione od tego, ile nasza latorośl ma lat. Najmniej trudności zrobi nam mały brzdąc, który właściwie najbardziej potrzebuje naszej obecności, a do zabawy wystarczy mu gryzak czy maskotka. Jednakże bez wątpienia przydatna będzie też karuzela do łóżeczka turystycznego (zobacz dodatkowe informacje), która nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a uspokoi naszego malucha pozwalając mu zasnąć. Wskazane karuzele to również wiele atrakcji, które zabawią maluszka, w czasie, gdy ty np. będziesz przygotowywać was do wyjścia w celu poznawania miejscowości. Kilkuletni szkrab wymaga czegoś, co zwróci jego uwagę. Podczas urlopu sprawdzą się wielokolorowe klocki plastikowe, z których wspólnie z rodzicami może ustawiać różne budowle, za każdym razem tworząc inne konstrukcje. To zabawa, która nigdy się nie nudzi. Jeśli wyjechaliśmy nad morze, możemy wziąć też zabawki, które sprawdzają się na zewnątrz, np. grabki, wiaderka i foremki do piasku lub latawce, ponieważ nad morzem z reguły jest wietrznie, zatem będą czekać was naprawdę miłe chwile, gdy wreszcie wzlecą w powietrze.

dużo więcej przeczytasz na tej stronie

Autor: Hebe Aguilera
Źródło: http://www.flickr.com
Starszakom zaś dobrze jest zabrać jakąś książkę i gry (automaty do gier serwis) planszowe, w które wspólnie zagracie, gdy wrócicie już do pokoju hotelowego albo do domku letniskowego.
Jednakże nie zapominaj, by będąc na urlopie korzystać nade wszystko z uroków miejsca, w jakie się wybraliśmy.

Zainteresował Cię ten wątek? Jeśli tak, to świetnie – dalsze szczegóły (http://www.ipschool.pl/en/przedszkole) odkryjesz w kolejnym niebywale ciekawym artykule.

Niewątpliwie jest tam sporo zabytków, które dobrze jest zobaczyć i atrakcji, jakie zagwarantują nam wiele radości. To będą na pewno wyjątkowe chwile, które dobrze jest uwiecznić aparatem fotograficznym, by w czasie zimowych miesięcy móc oddać się radosnym wspomnieniom. A zabawki powkładajmy do torby, którą będziemy mieć pod ręką, aby natychmiast po przyjechaniu do danego miejsca móc czymś zająć czas swojej pociechy, a my wówczas spokojnie wypakujemy bagaże i przyszykujemy coś do jedzenia.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*