Jeśli organizujemy wieczór z planszówkami, to warto dobrać gry do upodobań zaproszonych ludzi

Planszówki to bardzo dobre rozwiązanie na weekendowe spotkania z przyjaciółmi. Jeśli chcemy przyjemnie spędzić czas z najbliższymi to także warto położyć na stole jakąś świetną planszówkę, a na pewno wszyscy będą dobrze się bawić.
Jeśli poszukujemy gry dla całej rodziny, to idealnym wyborem mogą być Przebiegłe Wielbłądy.

Pianino, fortepian

Autor: east_mountain
Źródło: http://www.flickr.com
Otrzymała ona tytuł Gry Roku 2014 i jest wyjątkowo ekscytująca. Ważne jest to, że mogą grać w nią już dzieci od 8 roku życia. Jeśli więc chcemy, by rodzinne spotkanie wypadło dobrze, to warto kupić tę grę. W wypadku gdy mamy nieco dojrzalsze grono i organizujemy spotkanie planszówkowe dla znajomych, to możemy np. zakupić grę planszową krajowego wydawnictwa Portal Osadnicy Narodziny Imperium. Owa skomplikowana karcianka z pewnością zapewni nam sporo emocji. Jeśli uwielbiamy pojedynki oraz rywalizację, to dobrze będzie zainwestować w serię Summoner Wars.
przebiegłe wielbłądy

Autor: Adam Lehman
Źródło: http://www.flickr.com
Ta ostatnia gra przypomina nieco szachy, gdyż posiadamy planszę, po której poruszamy rozmaitymi postaciami. Należy wspomnieć, że gra planszowa Summoner Wars wymaga zmysłu taktycznego i niezłego kombinowania, żeby zwyciężyć. Jeśli zamierzamy urządzić spotkanie przy grach planszowych, to warto sprawdzić, z kim przyjdzie nam grać.

Wiele osób szuka interesujących informacji na ten temat problem. Trafnym wyjściem będzie wejść na nasz serwis (https://szkolagimnastyki.lublin.pl/cennik). Rzeczywiście warto! Zobaczysz, że nie pożałujesz!

Nie wszyscy uwielbiają ostrą rywalizację, więc dla nich idealnym pomysłem będą Przebiegłe Wielbłądy.

Jednakże jeśli mamy przyjaciół, którzy uwielbiają dużo kombinować i mogą spędzić cały dzień planując optymalną strategię, to powinniśmy nabyć bardziej złożoną planszówkę. Świetnym wyborem mogą być Osadnicy Narodziny Imperium. Ta z pozoru łatwa karcianka oferuje bardzo wiele opcji rozbudowy własnego królestwa i zwycięstwa.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*