Jeździki dla dzieci- daj własnemu dziecku uśmiech

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice zaopatrują swoje dzieci jest rowerek. Rynek jest obfity w różnorodne jeździki dla dzieci. Większa część z nich prezentuje się tak samo – kółka, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydaje się, że nic w tym temacie nie może być nowe. A jednak! Prekursorski jest TwistCar. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju autko dla dziecka.

Dziecko w samochodziku

Autor: Raíssa Viza
Źródło: http://www.flickr.com

Unikatowość roweru Twistcar (na twistcar.pl zobacz jeździki dla dzieci) oparta jest na energii, dzięki której jest napędzany. Nie ma wymogu tu zbędnych baterii, silników czy innego rodzaju zasilaczy. Jedyną energią potrzebną do jego napędzania jest energia maluchów, której jak wiadomo maluchy posiadają aż nadto. Jak to jest możliwe? Autko dla dziecka jedzie przy dokonywaniu naprzemiennego ruchu kierownicą w lewo i prawo. Mechanizm ten powoduje, że dziecko ma wyśmienitą zabawę a przy tym kształtuje mięśnie całego ciała. Rower rozwija prędkość max. 2.8 m/s, a jego największe możliwe obciążenie to 120 kilogramy, co determinuje rodzinną zabawę ze swą pociechą. Jeździki dla dziecka TwistCar posiadają sporo zalet. Nie licząc już pozytywnego wpływu na środowisko są nadzwyczaj mocne. Wykonane są z wysokiej jakości tworzyw, jednocześnie przyjaznych dla środowiska. Nie ma w nich składowych ulegających eksploatacji, dlatego raz zakupione wystarczają na lata używania. Wyposażając własne dziecko w TwistCar można być spokojnym o jego bezpieczeństwo. To autko dla dziecka posiada wszystkie atesty i urzeczywistnia wymogi bezpieczeństwa ,które obowiązują w UE.

Podoba Ci się ten wpis? Jeśli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij wcześniej tutaj – ta witryna (https://sancotest.pl/) też na pewno przypadnie Ci do gustu.

Delikatna konstrukcja rowerka (twistcar.pl/w-kilku-slowach.html) daje szansę na nieskrępowane używanie go w mieszkaniu. Zaletą jest też fakt, że jego kółka nie rysują posadzek.

Innowacyjny TwistCar zyskał podziw maluszków we wszystkich państwach. Jest kapitalną alternatywą dla komputera czy tv, bo usprawnia kondycję maluszka. Zatem jeśli chcesz, aby Twój maluszek posiadał własny niesamowity, niepowtarzalny pojazd – daj mu TwistCar!

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*