www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Jeżeli lubisz aktywność fizyczną i pragniesz na tym zarobić, to staraj się zainteresować się zawodem trenera personalnego

To profesja naprawdę intratny, a równocześnie coraz bardziej popularny. Bez wątpienia, największą szansę na sukces mogą mieć ci, co mieszkają w dużych miastach, jak trener osobisty Poznań, ponieważ tam pogoń za wysportowanym ciałem jest znaczniejsza niż w mniejszych ośrodkach miejskich.

grupa trenerów

Autor: Deb Nystrom
Źródło: http://www.flickr.com

znaczące, aby zbudować swoją markę i mieć dobre recenzje, dzięki temu klienci sami mogą nas znaleźć. polecany trener osobisty poznań będzie zajmował się dopasowanym indywidualnie treningiem. Z zewnątrz może prezentować się to zadziwiająco, jak jedna osoba stoi nad drugą wydając rozkazy, jednakże zawodowy trener posiada o wiele więcej zadań.

Po pierwsze musi doskonale dobrać trening czy dietę , ogólniej musi nawet zmieniać cały tryb życia wytrenowanej osoby. Jednocześnie musi być otwarta, powinna lubić ludzi, porozmawiać z nimi, czuć się dobrze w ich towarzystwie. Aby zostać trenerem musimy przechodzić odpowiedni kurs (ćwicz fitness w capital studio), mieć wykształcenie minimum średnie (choć najlepiej mieć ukończone studia na AWF), trzeba cieszyć się dobrym zdrowiem i kondycją fizyczną. Bardzo ważna jest siła i możliwość odporności na stres. Opisywany kurs jest specjalistyczny, ma się na nim zajęcia z zakresu anatomii czy fizjologii. Są zajęcia z organizacji treningu i sposobu wykonywania ćwiczeń. Są także kolejne potrzebne przedmioty, jak psychologia dietetyki czy techniki relaksacyjne. No a ile zarabia taki trener? Tak naprawdę bardzo ciężko stwierdzić, gdyż wszystko zależy od sytuacji i liczby godzin.

Zawarte tutaj newsy zaciekawiły Cię tak bardzo, że chcesz czytać więcej? Zapraszamy zatem do nowej witryny. Tam stworzyliśmy istotne omówienie.

trener

Autor: AFGE
Źródło: http://www.flickr.com

To zajęcie przeważnie nie na etacie, tak więc zależy, ile mamy klientów i jak często prowadzimy zajęcia. Generalnie można przyjąć, że na początku trener ma szansę zarobić 2000 złotych. Ale to na początek, ponieważ z biegiem lat, nabierania doświadczenia i pozyskiwania klientów, stawki mogą rosnąć, więc z pewnością można zarobić więcej niż ci się wydaje. Niektórzy popularni trenerzy, którzy mają własne programy mogą zarobić i po 30 tysięcy złotych, jednak nie myślmy o tym, bo do tego daleko.Jeżeli polubiliśmy tę pracę, to przede wszystkim będziemy szczęśliwi, że ją wykonujemy, pieniądze będą miłym, lecz niezbędnym dodatkiem.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*