www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Już jako maluch starannie kolekcjonowałeś wszelakie monety

  • Home
  • Bez kategorii
  • Już jako maluch starannie kolekcjonowałeś wszelakie monety
Rodzimy Kościół Polski
Krajowe, pochodzące z zagranicy, okolicznościowe czy zupełnie te powszechne, które były w tym czasie w obiegu. Do dziś wspominasz, jak o niektóre z nich byłeś zmuszony zabiegać i jak wiele wymagały nieustępliwości i samozaparcia, aby je zdobyć?
Z upływem lat niewątpliwie z rozczuleniem wspominasz tę swoją ogromną pasję i osobiście sobie się dziwisz, jak przemijające lata umieją bardzo dużo zmienić w człowieku.

Dawien zapał w którymś momencie osłabł, a teraz coraz częściej zastanawiasz się, czy zwyczajnie nie sprzedać komuś tej całej swojej numizmatycznej kolekcji? Jeśli czujesz, że w zasadzie już dawno z tego wyrosłeś, powinno się zrobić z niej jakiś użytek. Może w swojej kolekcji posiadasz jakąś prawdziwą perełkę, która okaże się całkiem sporej wartości monetą? Jeżeli tylko jesteś pewien, że czas na to rozstanie z hobby nadszedł, rozejrzyj się , czy znajduje się gdzieś w okolicy skup monet . Być może okaże się, że znajduje się ich naprawdę niemało. Przeszukaj również internet, gdyż w sieci wielu numizmatyków poszukuje swoich wymarzonych monet. Należy też odwiedzić w najbliższym otoczeniu każdy jeden skup monet – wówczas będziesz miał jasną sytuację, która propozycja będzie dla Ciebie najbardziej korzystna. Miej na uwadze, iż numizmatyka wciąż jest pasją bardzo wieli osób, a skoro Ty już z niej wyrosłeś, sprzedaj kolekcję. Dzięki temu zyskasz pieniądze, które pozwolą Ci realizować nowe pasje, ponieważ na pewno z wiekiem odkryłeś w sobie inne zainteresowania.
Rodzimy Kościół Polski
Autor: Dafi
Źródło: Dafi

Niemowlak i jego zabawki
Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Nic nie musi trwać wiecznie szczególnie hobby.

Wskazane jest jednakże, by pieczołowicie gromadzoną kolekcję oddać w ręce kolejnego hobbysty, a że można dzięki temu coś zarobić, to przecież nie jest nic złego. Może gdzieś ktoś akurat o takich monetach jakie Ty posiadasz od dawna marzył.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*