www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Kamery GoPro Hero3 w wersji White, Silver i Black Edition

Miłośnicy rejestrowania wyczynowych wydarzeń sportowych doczekali się asortymentu dedykowanego specjalnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają najwyższe kryteria użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują rewelacyjną jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej obecny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godną spadkobierczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw złożony z 6 elementów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością opcjonalnego ustawienia pola widzenia kamery proponuje właścicielowi rejestrowanie filmów z różnych perspektyw i pod nietypowym kątem.

GoPro Hero3 mimo wielu innowacyjnych funkcji jest mniejsza, lżejsza i bardziej wydajna od poprzedniczki. Na rynku dostępna jest w trzech wariantach: White, Silver i Black Edition. Pojedynczy model ma wmontowany nowoczesny sensor CMOS, o rozdzielczości odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Poza tym, sprzęt umożliwia filmowanie w jakości FullHD. Najlepiej wyposażona z serii – seria Black Edition zachwyca funkcją nagrywania filmów o rozdzielczości 4K – produkt rejestruje dwukrotnie więcej detali aniżeli w teraz wykorzystywanym standardzie FullHD – jak i efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niższych rozdzielczościach.

kamera sportowa GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com

Kamery GoPro Hero3 mogą się także poszczycić solidną i wodoszczelną obudową, która umożliwia filmowanie i wykonywanie zdjęć nawet do sześćdziesięciu metrów pod wodą. Każda z nich ma rozmieszczone komfortowe przyciski, które zadowolą fanów sportów zimowych, bo można je obsługiwać nawet w grubych rękawiczkach.

Jeśli chcesz bez zwłoki znaleźć analogiczne artykuły dotyczące omawianego problemu, zobacz dodatkowe info (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-54-Pierwsze-wrazenia-po-premierze-HERO-7/58) na podobnej stronie.

Poza tym, sportowe kamery GoPro zostały zaprojektowane tak, by do maksimum redukować szumy wiatru izapewnić fotografującemu niezrównaną jakość dźwięku.

Czym prócz opisanych funkcji odróżnia się seria Hero3 na tle wcześniejszych kamer GoPro? Z praktycznych nowinek należy napisać o funkcji WiFi, która gwarantuje bezprzewodowe transferowanie filmów czy zdjęć i może być sterowana przez smartfony oraz tablety, posiadające system iOS albo Android. Ponadto, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o łącznej pojemności do 64GB. Zintegrowane z kamerą wyjście micro HDMI pozwala na odtwarzanie zdjęć i filmów na telewizorach bez pomocy komputera.

Koncern zadbał także o najszerszy na rynku zestaw dodatków do mocowania sprzętu na różnych powierzchniach. Wśród propozycji znajdziemy, m.in.: mocowanie na kask wentylowany, zaczep na kask pełny, zaczep na głowę, zaczep na klatkę piersiową i przyssawki do szyb, odporne nawet przy prędkości 240km/h! Ponadto, dostępne są również: wyświetlacz czy wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeżeli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), ponieważ będzie unosiła się na powierzchni wody.

jvc gc-xa2 adixxion

Źródło: Kamerynakask.pl

Kamery GoPro Hero (sprawdź tu: ) to doskonały sprzęt dla wymagających klientów. Najdroższa z omawianych – GoPro Hero Black Edition już stała się prawdziwym triumfatorem w zestawieniu z produktami tej samej klasy i cieszy się ogromną popularnością u odbiorców. I nic w tym niecodziennego, ponieważ ma do dyspozycji naprawdę sporo użytecznych funkcji. Dzięki niej dostępne jest nie tylko nagrywanie w jakości 4K, ale rejestrowanie zdjęć i filmów z szybkością 30 klatek na sek. Kamery Hero3 to absolutnie nowe oblicze filmowania oraz jeszcze jeden krok w kierunku realizowania potrzeb fotografujących.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*