www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Kamery GoPro Hero3 w wersji White, Silver i Black Edition

Miłośnicy rejestrowania wyczynowych wydarzeń sportowych doczekali się asortymentu dedykowanego specjalnie dla nich. Kamery cyfrowe GoPro z zestawu Hero3 spełniają najwyższe kryteria użyteczności, a dzięki zaawansowanej technologii zaskakują rewelacyjną jakością filmów i zdjęć w różnych rozdzielczościach i w jakości sporo przewyższającej obecny standard FullHD. Kamera GoPro Hero3 jest godną spadkobierczynią modelu Hero2. Posiada obiektyw złożony z 6 elementów, w tym w soczewkę asferyczną, która w zestawieniu z możliwością opcjonalnego ustawienia pola widzenia kamery proponuje właścicielowi rejestrowanie filmów z różnych perspektyw i pod nietypowym kątem.

GoPro Hero3 mimo wielu innowacyjnych funkcji jest mniejsza, lżejsza i bardziej wydajna od poprzedniczki. Na rynku dostępna jest w trzech wariantach: White, Silver i Black Edition. Pojedynczy model ma wmontowany nowoczesny sensor CMOS, o rozdzielczości odpowiednio: 5Mpix, 11Mpix lub 12Mpix. Poza tym, sprzęt umożliwia filmowanie w jakości FullHD. Najlepiej wyposażona z serii – seria Black Edition zachwyca funkcją nagrywania filmów o rozdzielczości 4K – produkt rejestruje dwukrotnie więcej detali aniżeli w teraz wykorzystywanym standardzie FullHD – jak i efektem SlowMotion (nagrywanie w zwolnionym tempie) przy niższych rozdzielczościach.

kamera sportowa GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com

Kamery GoPro Hero3 mogą się także poszczycić solidną i wodoszczelną obudową, która umożliwia filmowanie i wykonywanie zdjęć nawet do sześćdziesięciu metrów pod wodą. Każda z nich ma rozmieszczone komfortowe przyciski, które zadowolą fanów sportów zimowych, bo można je obsługiwać nawet w grubych rękawiczkach.

Jeśli chcesz bez zwłoki znaleźć analogiczne artykuły dotyczące omawianego problemu, zobacz dodatkowe info (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-54-Pierwsze-wrazenia-po-premierze-HERO-7/58) na podobnej stronie.

Poza tym, sportowe kamery GoPro zostały zaprojektowane tak, by do maksimum redukować szumy dzwonienie w uszach wiatru izapewnić fotografującemu niezrównaną jakość dźwięku.

Czym prócz opisanych funkcji odróżnia się seria Hero3 na tle wcześniejszych kamer GoPro? Z praktycznych nowinek należy napisać o funkcji WiFi, która gwarantuje bezprzewodowe transferowanie filmów czy zdjęć i może być sterowana przez smartfony oraz tablety, posiadające system iOS albo Android. Ponadto, kamery mają slot na karty microSDHC/XC, dzięki czemu obsługują karty o łącznej pojemności do 64GB. Zintegrowane z kamerą wyjście micro HDMI pozwala na odtwarzanie zdjęć i filmów na telewizorach bez pomocy komputera.

Koncern zadbał także o najszerszy na rynku zestaw dodatków do mocowania sprzętu na różnych powierzchniach. Wśród propozycji znajdziemy, m.in.: mocowanie na kask wentylowany, zaczep na kask pełny, zaczep na głowę, zaczep na klatkę piersiową i przyssawki do szyb, odporne nawet przy prędkości 240km/h! Ponadto, dostępne są również: wyświetlacz czy wypornościowa tylna ścianka, która ułatwia zlokalizowanie kamery, jeżeli ta, np. odczepi się od deski surfingowej (co i tak jest bardzo mało prawdopodobne), ponieważ będzie unosiła się na powierzchni wody.

jvc gc-xa2 adixxion

Źródło: Kamerynakask.pl

Kamery GoPro Hero (sprawdź tu: ) to doskonały sprzęt dla wymagających klientów. Najdroższa z omawianych – GoPro Hero Black Edition już stała się prawdziwym triumfatorem w zestawieniu z produktami tej samej klasy i cieszy się ogromną popularnością u odbiorców. I nic w tym niecodziennego, ponieważ ma do dyspozycji naprawdę sporo użytecznych funkcji. Dzięki niej dostępne jest nie tylko nagrywanie w jakości 4K, ale rejestrowanie zdjęć i filmów z szybkością 30 klatek na sek. Kamery Hero3 to absolutnie nowe oblicze filmowania oraz jeszcze jeden krok w kierunku realizowania potrzeb fotografujących.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*