www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Kilka przydatnych wskazówek dla kobiet, jakie chciałyby ładnie i elegancko się prezentować.

Nie ma chyba kobiety, która by nie chciała elegancko i stylowo wyglądać. Pewnie wydawać się może, że mając do wyboru tak wielkie ilości najróżniejszych elementów garderoby nie powinno być z tym żadnych problemów. Lecz w rzeczywistości różnie to wygląda, między innymi dlatego, że wiele pań zwyczajnie nie do końca wie, jak się powinno zestawiać ze sobą elementy swojego ubioru. Będzie im się wydawać, że jeśli pojawią się w jakimś dobrym sklepie i opuszczą go z siatkami pełnymi drogiej garderoby, to sprawa będzie rozwiązana. Jednak posiadanie drogich ubrań a umiejętność odpowiedniego ich komponowania to dwie całkowicie różne sprawy, co niestety często można zobaczyć na naszych ulicach. Są kobiety, jakie być może nie popatrzyły w lustro przed opuszczeniem mieszkania albo wydaje im się, że mimo wszystko prezentują się odpowiednio, jednak tak po prostu nie jest. Ubierają przykładowo muszkieterki czarne do letniej sukienki czy sportowe obuwie do stylowej kreacji, i twierdzą że wszystko jest na należy.

sukienka z paskiem

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Tymczasem moda wcale nie będzie polegać na tym, żeby co roku zmieniać część szafy na najnowsze kolekcje i wzory. Rzecz jasna istnieją w niej określone trendy, które w pewien sposób wpływają na to, co się zakłada, jednak zdecydowanie największą rolę mieć będzie umiejętne zestawienie całego stroju, niekoniecznie z drogich elementów garderoby. Po pierwsze trzeba rozpocząć własną przygodę z modą od określenia sylwetki, jaką się posiada. Przez to właśnie dowiedzieć się będzie można, jakiego rodzaju ubrania będą pasowały, a których powinno się unikać. Niestety często jest tak, że sukienka z paskiem bardzo ładnie wyglądająca na manekinie po kupieniu i przymierzeniu w domu już tak dobrze nie będzie leżała. Dlatego też warto mieć to na uwadze, gdyż pozwoli to na uniknięcie wielu niepotrzebnych zakupów.

Warto zastanowić się również nad mocnymi i słabszymi cechami własnego wyglądu. Te mocniejsze przy pomocy ubioru należy jak najbardziej eksponować, natomiast słabsze warto rozmaitymi sposobami i sztuczkami jakoś zamaskować.

About

View all posts by

POST A COMMENT


*