Koncerty muzyczne mają niesamowitą magię

Chadzanie – jeżdżenie, na wszelkiego rodzaju wydarzenia muzyczne to z pewnością fajna rozrywka. Choćby koncert znanego Petera Gabriela albo Ellie Goulding to było coś niesamowitego. Nawet jeżeli nie jesteśmy mega miłośnikami danego artysty bandu, to tak czy siak będziemy bardzo zadowoleni. Przy założeniu, że potrafimy się bawić.

gra na fortepianie

Autor: rufus
Źródło: http://www.flickr.com
Fajnie, iż w Polsce regularnie są interesujące wydarzenia koncertowe, niegdyś byliśmy nieomal koncertową pustynią, ale obecnie chyba wszyscy znani muzycy wiedzą, że dla fanów znad Wisły warto występować, bo nie będzie żadnego problemu ze sprzedawaniem wejściówek.

Idealnym przykładem jest choćby nieodległy koncert Leonarda Cohena w łódzkiej Arenie: hala była pełna, zatem muzyk mógł zarobić kupę kasy. Aktualnie to koncerty na dvd/blu-ray dają muzykom największy zysk, sprzedaż płyt jest na kiepskim poziomie niemal we wszystkich krajach.

Zapamiętajmy, że nawet jeśli mamy wielką ochotę na jakiś koncert, lecz z różnych powodów nie możemy bawić się na żywo, tak czy siak mamy ciekawe metody na spędzenie wolnych chwil. Np. można kupić soul na blu-ray, dzięki to którym bez ruszania się z komfortowego domostwa będziemy mieli możliwość poczuć fantastyczną atmosferę.

Jeżeli ciekawi Cię omawiane zagadnienie, nowa wiadomość (https://magazynauto.pl/porady/problem-z-rozruchem-elektryka-takie-auta-czasami-tez-trzeba-odpalac-na-kable-zobacz-kiedy-moze-sie-to-zdarzyc,aid,2677) przedstawia szczegółowo interesujące zagadnienia, które okażą się niesamowicie zajmujące.

Tak naprawdę pod wieloma względami typowo domowy koncert jest lepszą opcją, niż koncert na żywo. Szczególnie mowa o akustyce. Ciężko nie dostrzec, iż najczęściej akustyka nie jest idealna, jakby nie patrzeć chadzamy na koncerty przede wszystkim dla niesamowitej atmosfery, zobaczenia ulubionego artysty na żywo. Zapuszczenie koncertu na DVD powoduje, że tak naprawdę nareszcie usłyszymy artystę, bez chociażby konieczności nadmiernego stykania się z ludźmi. Nierzadko koncertowe wędrówki oraz rozmowy bardzo denerwują.

Zatem: choć fajnie jest co jakiś okres czasu pójść na jakiś koncert, to jednak ciężko nie doceniać składanki koncerty na dvd/blu-ray przesłuchanej w swoim gniazdku (przeżyj emocje jeszcze raz: koncerty na dvd/blu-ray). A w przypadku braku kasy na płytę koncertową trzeba polecić porozglądanie się za interesującym wydarzeniem muzycznym na Youtube. W sumie nie chodzi wyłącznie o aspekt dot. kasy: w zasadzie jest tak, że na Youtube jest praktycznie wszystko co fajne, zatem jeżeli kogoś interesowały archiwalne koncerty w wykonaniu choćby Michaela Jacksona, natrafi na setki filmików.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*