www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Kreacja programu na system android

IOS jest to procedura operacyjny jednostki Apple, bazujący na OS X, systemie przygotowywanym z koncepcją o komputerach Mac. IOS jest zaplanowany na sprzęty mobilne Apple, inaczej iPhone, iPad, iPod dodatkowo Apple TV, dlatego też do jego cech kwalifikuje się przede wszystkim aktywność przy zawężonych rezerwach także wsparcie sterowania dotykiem.

Powinno się wiedzieć, iż struktura iOS jest zamknięty, co z jednej strony podnosi

Klawiatura laptopa

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com

bezpieczeństwo, a po drugie – krępuje możliwości tworzących na niego aplikacje . IOS oferuje bardzo wiele możliwości sporządzania programów mobilnych, wspólnie z jednym z najbardziej interesujących biznesowo sektorów rozprowadzania. Dystrybucja przez App Store wykazała swoją skuteczność. Do pisania aplikacji działających w systemie Android potrzeba urządzeń i wiedzy. Z instrumentami jest całkiem łatwo – należy zainstalować Eclipse z jedną z osiągalnych wtyczek. Trzeba też zainstalować wtyczkę ADT. Opis jak zamontować narzędzia jest dostępny.

Wykonalne jest także używanie opcjonalnego odmiennego IDE umożliwiającego na sporządzanie aplikacji w Java, należy jednak wiedzieć, że łączy się to z trudniejszą układem, gorszym dopasowaniem do Androida także w znacznym stopniu słabszym rekomendacją ze strony społeczności. Jeżeli zaczynasz dopiero pracę z Androidem wyróżniamy alternatywa Eclipse.

Z wiedzą jest nieco gorzej – zamontowanie postępuje

Pracujący informatyk

Autor: zenjazzygeek
Źródło: http://www.flickr.com

powoli, należy jednak nazbierać takie elementy: znajomość angielskiego, chociaż w stopniu początkowym. Komplet dokumentacji z której powinno się korzystać, jest w tym języku. Godziwa znajomość programowania Java. Dobrze trzeba umieć takie zagadnienia jak składnia języka i forma obiektowości w Java. Wskazane jest też dołączyć do tego obeznanie zasadniczych klas z JSE. Następne zagadnienie to obeznanie specyfiki kreowania aplikacji dla systemu Android – , co najmniej przeczytanie sobie o tym jakie detale następują w aplikacjach – to nie jest okropnie obszerna wiedza, aczkolwiek oczywiście wraz z tworzeniem następnych projektów, powinno się ją w sobie polepszać.

About

View all posts by

POST A COMMENT


*