www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Romantyczny urlop w polskich górach

zakochani

Autor: nattu
Źródło: http://www.flickr.com

Czy romantyczny wyjazd we dwójkę ku Włochom, Francji lub Barcelonie? Spora większość z naszych rodaków nie podziela tego przekonania. Niezgoda wobec wiązania miłości z wycieczkami do wspomnianych wyżej miejsc wynika przy tym również z dotykających nas kłopotów materialnych, ale również z przekonania o tym, że Polska jest równie romantyczna.

Jeżeli odkryte przez Ciebie w tym miejscu informacje okazały się zbyt skąpe, to ta wyczerpująca treść (https://www.eccotravel.eu/boliwia/) na pewno okaże się godna Twojej uwagi.

W okresie zimowym najlepiej zobaczyć to odwiedzając którykolwiek z kurortów; niezwykle atrakcyjne z punktu widzenia zakochanych są głównie Krynica oraz Szklarska Poręba.

Romantyczne noclegi w Krynicy to atrakcja przeznaczona głównie z myślą o ludziach aktywnych; liczące sobie około 12 tysięcy ludzi miasteczko położone w Beskidzie Sądeckim należy bowiem do tych, w których nie można się nudzić. Zdecydowana część gości odwiedza Szczawnicę po to, aby uprawiać narciarstwo, miejscowa ludność jest jednak zakochana głównie w hokeju na lodzie. Wizytę w Krynicy można także wykorzystać do tego, aby zobaczyć, z jak unikatowym sportem mamy w jego przypadku do czynienia. Wieczory wykorzystuje się tu głównie na spacery po ogrodzie zdrojowym, będącym jednym z najpiękniejszych pomników przyrody w Szczawnicy bez względu na porę roku.

Nudzić nie powinny się również pary, decydujące się na noclegi w Szklarskiej Porębie głównie, jeżeli są zakochanymi turystami zmotoryzowanymi. Jednym z największych atutów tego kurortu, umiejscowionego w dolinie rzeki Kamiennej na przełęczy Gór Izerskich i Karkonoszy jest dogodna lokalizacja. Kilka dni w Szklarskiej Porębie można także spożytkować do tego, aby zwiedzić niedalekie miasta w Niemczech i Słowacji. Nie można jednakże nie docenić tego, że również w samym sercu tego miasteczka nie będziemy się nudzić.

Może zaciekawią Cię też podobne strony www na omawiany wątek? Jeżeli tak, to przejrzyj je i uzyskaj inne dane na to zagadnienie.

Niezwykle popularna jest tu turystyka piesza, a także miłośnicy zimowego szaleństwa także nie są pokrzywdzeni. Wielkim plusem Szklarskiej Poręby jest również sposobność odbywania pobudzających wyobraźnię spacerów, to bowiem właśnie w tym mieście znajdują się piękne wodospady o jakich przecież nie sposób wspominać jak o elementach typowych dla polskiego krajobrazu.

Źródło:

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*