www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Żydowska kultura jest ciekawa

Wiele opowiada się rzecz jasna o polskich placówkach, ponieważ to przede wszystkim do nich należą nasze dzieci.

Coraz częściej mówi się także o szkołach angielskich, w których wszystkie lekcje są wykładane właśnie w tym języku, a chodzi tutaj głównie o jego lepszą naukę, tak aby w późniejszych latach znacznie bieglej się nim posługiwać, a co się z tym łączy, by też posiadać większe okazje na odszukanie fajnej oraz interesującej pracy.Szkoła (kliknij tutaj) Żydowska we Wrocławiu również funkcjonujeMimo wszystko tak na pewno całkiem niewiele obywateli wie, iż jest szkoła Żydowska we Wrocławiu. Utworzona w 1997 roku przez zasłużonego działacza żydowskiego Jerzego Kichlera wraz z rabinami i fundacją, cieszy się obecnie dużym powodzeniem.

zdjęcie

Autor: Marian Schmidt
Źródło: Marian Schmidt

Początkowo znajdowała się w mieszkaniu, później wykupiono jeszcze następne piętro, w pewnym czasie uczniów było tak dużo, iż zostali oni przeprowadzeni do budynku w którym dawniej także mieściła się renomowana szkoła żydowska. W tym momencie szkoła ta własną placówkę ma w eleganckiej willi należącej do dwóch braci architektów, którzy są żydowskiego pochodzenia.

Sama wiedza to nie wszystkoPoza tradycyjną wiedzą, jaką uczniowie przede wszystkim otrzymują w szkole, tu przykłada się także spory nacisk na wrażliwość i talent. Są one kształtowane, do każdego ucznia podchodzi się indywidualnie oraz jeżeli tylko posiada on jakiekolwiek problemy z poznawanym przedmiotem czy z dalszym rozwijaniem własnych talentów, to zawsze może liczyć na wiedzę ze strony oddanych pedagogów. Obowiązkowo trzeba wspomnieć, iż szkoła (zobacz super-edu.pl/korepetycje/rachunkowosc/warszawa) pokazuje wartości w zgodzie ze swoją nazwą, która w języku żydowskim oznacza „pokój wam” – więcej na

Zapoznajmy się z jej programem
Jeśli stwierdzimy, że to odpowiednie miejsce dla naszego dziecka, jeśli kultura żydowska jest nam naprawdę niedaleka i pragniemy, aby nasze dziecko nie tylko pozyskiwało wiedzę, ale także żeby wraz z pozostałymi kolegami i gronem pedagogicznym poznawało żydowskie święta, to bez wątpienia przypisanie do tej szkoły będzie najcudowniejszą decyzją, jaką będziemy mogli podjąć odnośnie jego nauką. Szczególnie, iż poza jego umysłem, odpowiednio rozwijany i rozbudowywany będzie również jego duch, jak oraz wartości, które będzie wyznawał.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*