www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Kup dobry kurs Six Sigma dla swojej firmy!

Przez lata człowiek opanował bardzo dużo różnego rodzaju sposobów i technik służących poprawie życia, a także uproszczeniu rozmaitych czynności. Dotyczy to także zjawisk zachodzących w miejscach pracy. Jeżeli chodzi o przemysł, to różnorodne sposoby udoskonalania i ułatwiania zaczęto wprowadzać szerzej od XX wieku. Wiąże się to rzecz jasna z szybkim rozwojem technologii, jak również zmianami zachodzącymi w społeczeństwach.

Konferencja Sanitec KOŁO 03.03.2011r. Sąd konkursowy

Autor: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO

Z czasem coraz więcej osób zainteresowało się biznesem, niejednokrotnie ze względu na chęć posiadania własnej firmy. Współcześnie ludzie dysponują duża liczbą pomysłów, za pomocą których możliwe jest ulepszanie i przyspieszanie różnych zjawisk. Pod tym względem ważna jest także eliminacja błędów, przede wszystkim o charakterze profilaktycznym. Powinno się więc dbać o to, by uchybienia się nie pojawiały. Określeniem bezpośrednio połączonym z tego typu sposobami jest „six sigma” czytaj więcej na .

Co to jest six sigma?

Metoda nazywana six sigma w największym uproszczeniu oznacza osiąganie jak najkorzystniejszych wyników, który to rezultat osiąga się poprzez wyeliminowanie różnorodnych błędów – . Technika ta znajduje wykorzystanie między innymi w produkcji, gdzie unikanie różnego rodzaju usterek jest ogromnie istotne. Zwolennicy przedstawionej techniki twierdzą, że przedsiębiorstwo, które ją wdrożyło, działa na zupełnie innych zasadach niż inne spółki, funkcjonuje znacznie sprawniej, a co najważniejsze – skuteczniej. A skuteczność jest ogromnie ważnym elementem każdej działalności, warunkiem, do którego powinno się zawsze dążyć.

Konieczność szkoleń

We wszystkich dziedzinach rzeczywistości dobrze jest dążyć do doskonałości. Zarządzanie przedsiębiorstwem jest tego rodzaju dziedziną, w której potrzeba ta jest jeszcze większa. Szkolenia są niezwykle korzystne zarówno dla zwykłych pracowników, jak i dla ich zwierzchników. Każdy może bowiem nauczyć się na nich czegoś pożytecznego, rzecz jasna o ile bierze się udział w szkoleniach skierowanych do odpowiedniej grupy. Szkolenia six sigma są tym rodzajem, który skierowany jest do grupy kierowniczej, od której najwięcej w przedsiębiorstwie zależy. Tego rodzaju szkolenia pozwolą na uzyskanie najlepszych rezultatów w firmie, w ten sposób możliwe będzie zwiększenie jej rangi.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*