www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Lekcje polskiego dla obcokrajowców w Warszawie

Szkoła językowa koncentruje się wyłącznie na nauczaniu języka polskiego jako obcego. Placówka specjalizując się tylko na jednym języku, może zagwarantować kursantom – najlepszą jakość nauczania, stworzenie grup o zróżnicowanych poziomach zaawansowania oraz zatrudnienie profesjonalnej kadry. Placówka jest przekonana, że można nauczyć się języka polskiego szybko, ale wymaga to odpowiedniego podejścia. Odpowiednia metoda jest tym bardziej ważna, im bardziej skomplikowana jest gramatyka danego języka, a j. polski może pochwalić się wieloma niuansami gramatycznymi, które w innych językach w ogóle nie występują.

nauka języków obcych

Autor: The LEAF Project
Źródło: http://www.flickr.com
Tworząc program, rozwijając i doskonaląc metodę nauczania języka polskiego nauczyciele szkoły osiąga cel, czyli umożliwienie kursantom skuteczne przyswajanie polskiego. W nauce j.polskiego najważniejszy jest aspekt praktyczny. Szkoła (szkoła niepubliczna w Warszawie http://www.wilanow.varsovia.edu.pl) stawia na to, aby poznane słownictwo i struktury gramatyczne były funkcjonalne, a studenci na zajęciach mieli liczne okazje do swobodnej konwersacji. Wszystkie lekcje, również te na poziomie zupełnie początkującym odbywają się wyłącznie po polsku. Metoda ta daje skuteczne rezultaty zaskakująco szybko – co wzmacnia motywację studentów.

sprawdź tworzy grupy internacjonalnych i często j.polski jest jedynym wspólnym językiem wszystkich kursantów. Niewielkie grupy – do max. 8 osób sprawiają, że Nauczyciele koncentrują się na potrzebach każdego ucznia. Placówka zatrudnia tylko profesjonalnych i kreatywnych nauczycieli, dla których uczenie języka polskiego jest pasją. Szkoła Tworzy własne programy nauczania, kontroluje – przeprowadza ankiety, obserwacje, testy monitorujące postęp w nauce języka. Kreatywne programy nauczania, dostosowane są do poziomu i wieku studentów, dla każdego, kto się zapisuje na kursy dla obcokrajowców Warszawa (kursy dostępne w Warszawie).

Dla szkoły Najważniejsze są potrzeby każdego kursanta, jego oczekiwania oraz plany językowe. Nauczyciele kierują się także europejskimi normami nauczania, tworząc programy w ramach ogólnie przyjętych poziomów uczenia polskiego jako obcego. Placówka Prowadzi zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania i o różnorodnym stopniu intensywności: kursy jedno semestralne, intensywne 2 lub 3 tygodniowe oraz lekcje indywidualne i kursy j. biznesowego. Szkoła stwarza przyjazną, rodzinną atmosferę. Nauczyciele przygotowują lekcje w plenerze, konwersacje w klubokawiarniach. Kadra Wspólnie ze studentami – oglądają polskie filmy, spędzają Wigilię i Wielkanoc, wróżą w Andrzejki i lepią pierogi…

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*