Monitor 83

Obecnie, jeżeli chcielibyśmy się wyróżnić powinniśmy wyszukać na to dobry sposób. Reklam w TV jest całe mnóstwo. Bardzo dużo jest też bilbordów. I pewnie sporo jest telebimów. Jednak, jeśli chodzi o telebim to reklama na nim na pewno będzie dobrym pomysłem. Dlaczego?

Odpowiedź jest prosta, telebim bardzo przykuwa uwagę (tak jak ten: daily motion). Bilbord owszem jest widoczny, kiedy przysłania sporą część budynku, ale w końcu się do niego przyzwyczajamy i nie musimy nawet na niego

koncert

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

spoglądać, by przypomnieć sobie cóż tam na nim zostało przedstawione, a z telebimami jest całkiem inaczej. Przeważnie wyświetlają się na nich reklamy kilku firm, przez co w sumie nigdy nie mamy pewności czyją reklamę dostrzeżemy. Dlatego jeżeli zależy nam na reklamie, która wyróżni naszą firmę z tłumu, to pomyślmy o zakupie telebimu o odpowiednich wymiarach. A jeśli nie mamy funduszy na tego typu wydatek to dowiedzmy się, kto jest właścicielem już zainstalowanych telebimów i zapytajmy jakie byłyby koszty pojawiania się reklamy naszej marki na nich. Można porównać parę ofert i wybrać tę , która będzie najbardziej nam pasowała. Nie tylko pod względem kosztów, ale również związaną z lokalizacją telebimu. Trzeba zawsze, przy jakiejkolwiek reklamie mieć na uwadze to, do kogo mamy zamiar trafić.

Jeżeli znajdujące się w tym miejscu materiały są dla Ciebie niebanalne, kliknij ten link, ponieważ w danym serwisie też przeczytasz coś interesującego!

Jeżeli chciałbyś trafić do sporego grona odbiorców

Sporo osób nie raz, nie dwa miało okazję oglądać jakieś wydarzenia sportowe na telebimach. W naszym kraju pod chmurką organizowane były strefy kibica z telebimami właśnie, by transmisja z meczu, czy to piłkarskiego czy siatkarskiego mogła trafić do dużego grona odbiorców. Z tego powodu telebim jest czymś, co zaliczamy do fajnych rzeczy. Z tego też powodu zwracamy uwagę na telebimy, które są na ulicach i na arenach sportowych też.

A jeżeli sami mamy firmę i myślimy o fajnej reklamie, to myślimy o tym czy może nie rozpocząć reklamować się na telebimie, podobnym do tego: Dobrze wziąć pod uwagę tego typu rozwiązanie, bo to rzeczywiście prowadzi do większego zainteresowania ze strony możliwych klientów. Oczywiście nie może to być jedyna forma reklamy, ale warto nasze marketingowe kanały uzupełnić o reklamę na telebimie. W obecnych czasach tylko dzięki właściwej reklamie jesteśmy w stanie przekonać do siebie klientów. Oczywiście nasze produkty mogą być super jakości, ale najpierw trzeba przekonać klientów, żeby wybrali właśnie te produkty i od tego jest reklama.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*