www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Myślisz nad systemem sprzedaży biletów? Poznaj jego przymioty

Jeżeli zajmujesz się organizacją widowisk lub koncertów, na pewno słyszałeś o systemie sprzedaży biletów. Dzięki swojej uniwersalności pozwala na sprzedaż wejściówek na wszelkiego rodzaju wydarzenia, bez znaczenia od biletu oraz sali, w której wydarzenie ma się odbywać. Jakie jeszcze pozytywy cechuje system sprzedaży biletów?

bilety

Autor: Luc Legay
Źródło: http://www.flickr.com

Poza swoją szeroko pojętą uniwersalnością jest to łatwość zakupu. Klient zainteresowany określonym koncertem ma do zrobienia niewiele kroków, do których poza wybraniem wydarzenia oraz miejsca, w jakim chce siedzieć, jest także zrealizowanie płatności internetowej. Dzięki szybkim płatnościom online system jest stale uaktualniany, a miejsca nie blokują się. Przy samej rezerwacji często zostają niewykorzystane bilety….

Wiele osób bowiem rezerwuje sobie bilet, ale potem nie kupuje go. Przed wydarzeniem rozmyśla się z wzięcia w nim udziału, tym samym blokując miejsce innym chętnym, dla których wedle wcześniejszych informacji biletu nie ma. Miejsce pozostaje puste przez cały recital, co zmniejsza przychody oraz odstręcza chętnych do korzystania z atrakcji. Systemy sprzedaży biletów proponowane przez parające się nimi firmy mają również możliwość ich dowolnej konfiguracji, zależnie od wymagań oraz zapotrzebowania na konkretne funkcje.

Można m.in. wprowadzić bilety ulgowe, a łatwe obsługiwanie modułów nie robi żadnych kłopotów. Warto jest korzystać z usług firm, które gwarantują kompleksowe wsparcie, również w sprawach niespodziewanych, by nie borykać się z trudnościami wielogodzinnego zablokowania funkcjonowania systemu. Klienci wykorzystujący system nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo swoich danych, ponieważ połączenia są szyfrowane. Bilet może być przesłany na telefon bądź inne urządzenie elektroniczne lub [narty alpy] wydrukowany, by móc okazać go wchodząc na wydarzenie. Charakteryzowane systemy to także możliwość nieprzerwanej kontroli liczby sprzedanych biletów lub rozliczeń, a także ewentualność zaplanowania przyszłych wydarzeń oraz wprowadzania dowolnych zmian.

bilety

Autor: David Skinner
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli zdecydujesz się na system sprzedaży biletów, wybierz cenioną firmę, jaka zapewni ci pełną pomoc i przystosowanie do ustalonych wymagań, abyś mógł sprawnie posługiwać się systemem oraz korzystać z jego funkcjonalności.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*