Na czym polega gra w laserowy paintball? Co powinno się wiedzieć o rozgrywkach paintball’owych?

gra swymi regułami przywodzi na myśl paintball, stąd też czasami używana jest nazwa paintball laserowy.

Jeśli idzie o paintball laserowy Gdańsk, na początku każdy gracz otrzymuje łatwą do indywidualnego dopasowania kamizelkę razem z bronią. Broń będzie względnie lekka i co najważniejsze nie strzela boleściwymi bądź brudzącymi kulkami jak w tradycyjnym paintballu, lecz wiązką światła, która po trafieniu w nieprzyjaciela odejmuje mu tylko wirtualne punkty . Stąd gra ta doskonale nadaje się tak dla dorosłych jak również dla maluchów. Każda z kamizelek posiada system czujników, jakie w czasie gry gromadzą wszystkie dane na temat trafień. Zarówno po zakończeniu gry jak też w rzeczywistym czasie można szczegółowo prześledzić kto a także kogo jak dużo razy trafił na specjalnych monitorach zamontowanych w barze. W tym samym czasie na arenie może uczestniczyć w grze maksymalnie 20 osób.
domek

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
scenariusz

Autor: Travis Swan
Źródło: http://www.flickr.com
Gra odbywa się na celowo przyszykowanej, ogromnie dużej a także co najważniejsze bezpiecznej arenie, kreującej system labiryntowych przejść, gdzie w tajemniczym półmroku, pośród tworzących jedyny w swoim rodzaju klimat beczek, krat, układów rur, kół, zaworów jak też pieców zawodnicy mogą oddać się pełnej adrenaliny grze. Do tego nastrój rodem z gier komputerowych podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, stroboskopy jak też inne zjawiska wizualne, jakich szczególny charakter akcentuje unoszący się dyskretnie dymek.

Ogółu dopełnia dobrze dobrana muzyka dopomagająca w czajeniu się.

Zobacz, że proponowana treść (https://sklepnumizmatyczny.pl/skup-monet-wroclaw/) zawiera użyteczne dane, okażą się cenne – one Cię niewątpliwie całkowicie wciągną. Wejdź tutaj!

Gdy gra się dopełnia, każdy gracz dostaje swą kartę informującą o ilości oraz jakości wszelakich trafień. To gra doskonała na wieczór kawalerski Gdynia.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*