www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Uczmy nasze pociechy języków obcych

Każdy rodzic chce dla swojego potomka jak najlepiej. Kiedy dzieciątko przebywa jeszcze w brzuchu matki, roztaczamy cudowne wizje w sprawie jego przyszłego życia. Ustalamy, do jakiej pójdzie szkoły, jaki zawód będzie uprawiał i jak ogromny odniesie sukces w swoim życiu. Zazwyczaj nasze plany nie mają nic wspólnego z prawdziwym życiem. Najczęściej bywa tak, że nasza pociecha całkiem inaczej odnosi się do życia, a my musimy się z tym pogodzić. Jednak jesteśmy w stanie ułatwić mu start w dorosłość. Najlepszym rozwiązaniem jest nauczanie języków obcych jeszcze w okresie dzieciństwa.

Jak wychować poliglotę

Autor: sxc.hu
Źródło: sxc.hu
Naukowcy już dawno stwierdzili, że małe dzieci bardzo szybko przyswajają każdą wiedzę. Młody mózg chłonie wówczas najwięcej nowych faktów. Dlatego jest to zdecydowanie najlepszy moment na zaczęcie nauki jakiegoś języka. Z początku możemy zorganizować gry językowe, które pomogą dziecku osłuchać się z obcym językiem. Im częściej dzieciak będzie go słyszał, tym łatwiej go przyswoi. Świetne możliwości do nauki języka obcego mają dzieci z małżeństw dwujęzykowych. Wówczas dzieci naturalnie uczą się języków swoich rodziców. My jesteśmy w stanie naszym dzieciom włączać piosenki w obcym języku. To także da pożądany wynik. Gdy nasze dziecko chodzi już do podstawówki warto pomyśleć o systematycznych lekcjach. Istnieją szkoły angielskiego w Warszawie ( wejdź na www.pischool.plwejdź na ), które oferują odpowiednie zajęcia dla młodszych. Wtedy będziemy posiadać gwarancję, że nasze dziecko dobrze opanuje gramatykę i pisownię.

nauczycielka angielskiego

Autor: Department of Foreign Affairs and Trade
Źródło: http://www.flickr.com

Język angielski Warszawa (Polecam:) otworzy naszym dzieciom bramy do światowej kariery. Z biegłą znajomością właśnie tego języka ma ono szansę w dorosłym życiu dostać ciekawą pracę w dowolnym zakątku na świecie.

Nigdy także nie będzie miało kłopotów z komunikacją w obcym kraju. Język angielski to łacina XXI i wszędzie możemy się w tym języku porozumieć. Znajomość tego języka to również elementarny wymóg w procesie rekrutacyjnym. Pamiętajmy jednak, że jeden język obcy w dzisiejszych czasach to może być za mało, dlatego musimy namówić nasze dziecko na inny język. Im bardziej egzotyczny, tym większa szansa na dobrze płatną pracę.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*