Nowe sprzęty do pomieszczenia malucha spowodują, że nasze dziecko poczuje się jak w baśniowej krainie

Ponad 20 lat temu, nikomu nie nie marzyło się, że kiedyś pomieszczenie dziecka będzie można wyposażyć w dowolnie wskazane sprzęty. Kiedyś meblościanka z płyty paździerzowej z drzwiczkami polakierowanymi na wysoki połysk była miarą prestiżu. Ten niby luksus tak naprawdę był ogromnym bublem, który rzekomo we właściwym świetle, uosabiał umeblowanie.

meble dziecięce

Autor: US CPSC
Źródło: http://www.flickr.com

Uchwyty przy frontach odpadały, zawias utrzymywał się w jednej pozycji, drzwi się wykrzywiały, a to co się miało wysuwać wcale się nie wysuwało. A co fascynujące, identyczne meblowe buble można było zobaczyć w prawie co drugim polskim wnętrzu.

Teraz tworzy się meble, które dorastają wraz z dzieckiem. Meble, które pozwalają zmieniać ich wizerunek, kolorystykę i zestawienia w zależności od humoru, mody i tak często jak tylko mamy na to chęć. Zapraszają do tworzenia różnych przestrzeni, pełnych skrytek i pełnych schowków. Nakłaniają do aranżowania, robienia eksperymentów, majsterkowania i szukania nieoczywistych rozwiązań. Rodzice mogą dopasować wyposażenie do ulubionych czynności, charakteru i słabości dziecka. Dzięki interesującym pomysłom, meble do pokoju dziecka, zmienią go w bardzo osobiste miejsce .

Dzieci mają niesamowitą wyobraźnię, kochają baśnie i nieziemskie opowiadania w związku z czym bardzo lubią bawić się w różnobarwnych pomieszczeniach, w których odczuwają, że są nadzwyczajne, jak bohaterowie uwielbianych historii – . Sprzęty do pomieszczenia dla dziecka, mogą przeistoczyć się w piracką łódź, która na niby popłynie w rejs (Polecamy pochylnia buczyniec rejsy statkiem) dookoła świata. Meble, które mogą być stworzone dla młodego technika, pozwolą mu w realizacji jego zainteresowania.

Vertbaudet

Źródło: flickr.com

Kolekcja mebli dla fana futbolu stworzy fantastyczny nastrój dla miłośnika piłki nożnej. Pomieszczenie dla chłopca można stworzyć także w konwencji morskich podróży, Formuły 1. Tymczasem pomieszczenie dla dziewczynki, można zmienić w bajkową komnatę – wyśmienite miejsce do spotkań na herbatkę czy też najpiękniejszych snów śpiącej królewny.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*