www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Nowoczesne meble w szkole?

Właściwie każdy rodzic, który ma pociechę w wieku szkolnym, zdaje sobie świetnie sprawę z faktu, że warunki, w jakich uczą się nasze pociechy w szkołach, na pewno nie są na wysokim poziomie. W licznych szkołach można znaleźć poniszczone meble, które pamiętają sporo pokoleń uczniów. Zazwyczaj rodzice oczywiście zgłaszają swoje pretensje do dyrektorów szkół, jednakże prawda jest taka, że ci zazwyczaj mają po prostu związane ręce. Otrzymują tak niedużo pieniędzy z urzędów gmin, że zmiana całego wyposażenia w szkole praktycznie nie jest możliwa.

Autor: STABILO

Jeżeli mimo wszystko należysz do rodziców, którzy tak szybko się nie poddają, wtedy możesz spróbować podziałać na własną rękę, a być może uda Ci się odmienić coś w placówce, do której uczęszcza Twoje dziecko. Na początek powinieneś zgłosić się do komitetu rodzicielskiego działającego w szkole – tam na pewno spotkasz innych ludzi, którym dobro uczniów również leży na sercu.

To dobrze, że chcesz zdobyć pokrewne informacje na opisywany temat, gdyż wchodząc na odnośnik, poznajesz praktyczne źródła (http://wilanow.varsovia.edu.pl/) na publikowane zagadnienie.

Razem możecie naprawdę sporo zrobić – chociaż niewiele osób w ogóle zdaje sobie z tego sprawę, jest to jak najbardziej osiągalne.

Jednym z prostych sposobów na uzyskanie dodatkowych pieniędzy jest wzięcie udziału w różnego rodzaju programach dla szkół. Zazwyczaj wymaga to opracowania jakiegoś planu, jeśli jednak zdecydujecie się na pracę w parę osób, wówczas przygotowanie takiego zgłoszenia niewątpliwie będzie dla Was bułką z masłem. Otrzymane w takich konkursach pieniądze można przeznaczyć przykładowo na nowe meble dla dzieci uda Wam się nawiązać dobrą współpracę z dyrektorem szkoły, wówczas możecie razem ubiegać się dla przykładu o środki unijne. Okazuje się, że szkoły często nawet nie wiedzą, że mogą się ubiegać o różnego rodzaju granty, które pozwalają na zainwestowanie sporej ilości pieniędzy w szkołę.
Jest jeszcze jeden pomysł na pozyskanie do szkoły nie bezpośrednio funduszy, ale samych rzeczy.

Będzie Ci potrzebne hiperłącze do strony (https://horyzont.net.pl/wycieczki-firmowe/zima-2019-2020/)? Zachęcamy w takim razie, żebyś kliknął tutaj i wtedy przelogujesz się do nowego wpisy pełnego informacji.

Kiedy w pobliżu Waszej placówki znajduje się dla przykładu jakaś firma trudniąca się produkcją przedmiotów z drewna, być może zgodzi się ona podarować na rzecz szkoły przykładowo ławki szkolne w zamian za reklamę wykonaną w szkole i wśród rodziców uczniów (ławki szkolne – porady i wskazówki). To kategorycznie świetny pomysł, który sprawdza się w wielu przypadkach. Dla firmy to właściwie żaden koszt, zaś korzyść wizerunkowa może być naprawdę spora.

About

View all posts by

POST A COMMENT


*