Pierwsza randka – porady na jaki temat rozmawiać, w co się ubrać i gdzie pójść

Czy zastanawiając się o pierwszej randce masz stres i poddenerwowanie? Masz szansę bez problemy przemóc stres i nieśmiałość ustalając wcześniej najważniejsze części randki, w końcu najtrudniejszy krok – którym jest zaproszenie na randkę masz już za sobą. Co więcej dzięki paru skutecznym pomysłom przyjemnie spędzisz czas.

W jakie miejsce pójść na pierwszą randkę?

Gdy tylko Twój partner lub partnerka potwierdzą datę spotkania pomyśl o miejscu do którego moglibyście razem się wybrać. Najistotniejsze jest to byście nie czuli się dodatkowo skrępowani. Na pierwszą randkę możecie wybrać np. kawiarnie, którą oboje znacie. Jeśli jesteście osobami bardziej aktywnymi możecie zaplanować spotkanie na na łonie natury, wybierając się na spacer lub piknik. Unikajcie głośnych i wyjątkowo zatłoczonych miejsc, w których trudno będzie wam porozmawiać.

Para w wesołym miasteczku

Autor: kevindooley
Źródło: http://www.flickr.com/

Jeśli stresuje Cię, że skończą Wam się tematy lub randka może okazać się mało interesująca wybierz lokalizację gdzie oboje będziecie mogli dobrze się bawić lub (zobacz https://www.sweet-home.pl/) po prostu w romantycznej atmosferze spędzić czas nie skupiając się wyłącznie na rozmowie ale także na zabawie.

Jak się ubrać na randkę?

Postaw na dobre samopoczucie i elegancję ale nie staraj się na siłę zmienić swojego stylu. Twoje ubranie dobrze aby było dopasowane do miejsca, w którym będziecie spędzać czas. Planując długi spacer ubierz się praktycznie, idąc na kolację zadbaj o elegancki strój.

Pamiętaj, że schludny i odpowiednio dobrany ubiór będzie znakiem dla drugiej osoby, że poważnie traktujesz Wasze poznanie.

Stolik w restauracji dla dwojga

Autor: Frerieke
Źródło: http://www.flickr.com/

Co robić na pierwszej randka?

Często Twój partner lub partnerka także się denerwuje, postaraj się więc w naturalny sposób przełamać pierwsze lody mówiąc np. o swojej tremie, opowiadając dowcip lub komplementując drugą osobę. Co najważniejsze – staraj się pozostać sobą i nie próbuj za wszelką cenę przypodobać się. Druga strona zgodziła się na spotkanie by lepiej Cię poznać i razem spędzić czas. Wzmocnij swoją pewność siebie pamiętając, że zależy jej by dowiedzieć się jaki naprawdę jesteś.

Na pewno rozmyślasz o czym rozmawiać na pierwszej randce? Najlepiej o tym co się interesuje na co dzień, jakie masz hobby, na czym się znasz. Poruszaj tematy, które mają wspólny mianownik dla Was obojga i które nie wprawią drugiej strony w zakłopotanie. Postaw na szczerość i mały flirt.

Przyjemnie spędzony czas może okazać się świetnym początkiem do ciekawej znajomości i miłości, warto więc pokonać stres i nastawić się na dobrą zabawę.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*