www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Podarek dla 10-latka

Wybór interesującego podarku dla dziesięciolatka nie jest łatwy, szczególnie kiedy zależy nam na tym, ażeby zabawka nie została bachnięta w kąt. Najbezpieczniej postawić na kupno prezentu zgodnego z zamiłowaniami potomka – wtedy mamy pełne przekonanie, że się spodoba.

Poznań

Autor: Marcin Chady
Dzieci w wieku 10 lat pomału kończą już czas dziecięctwa oraz wkraczają w dojrzewanie. Dla niektórych może to być początek niełatwego okresu, pełnego skrajnych emocji jak też niezwyczajnych zachowań. U niektórych początek tego okresu przebiega sukcesywnie i łagodnie. Bywa, iż zmiana jest niewidoczna dla samych rodzicieli, jednak w większości wypadków przebiega ona gwałtownie oraz jest przyczyną do niepokoju. 10-latki stają się coraz to bardziej autonomiczne, lecz w dalszym ciągu potrzebują opieki jak też czasu spędzonego wspólnie z rodzicami. Dziesięciolatki mają już na ogół jasno zdefiniowane zamiłowania i poświęcają im dużą część czasu wolnego, stąd wybierając upominek dla dziecka w owym wieku koniecznie weźmy pod uwagę to, co uwielbia oraz czym się pasjonuje.
Kraków nocą

Autor: YougoPL
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety w dzisiejszym świecie grają bardzo istotną funkcję. Uwielbiają je nie wyłącznie dorośli, lecz i dzieci. Idealnie sprawdzają się one w roli prezentu dla dziecka, lecz muszą być dostosowane do wieku. Tylko wówczas będą spełniać swoją funkcję. Autentycznym przebojem pośród dzieciaków są smartwatche. Kolejnym urządzeniem są okulary 3D.

Starczy, że włożymy do nich smartfon po czym uruchomimy odpowiednią aplikację i można przenosić się w wirtualny świat. Jeżeli potrzebujesz zakupić prezent tradycyjny w formie, proponujemy zestaw „mały iluzjonista”.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*