www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Polskie normy bardzo rygorystycznie podchodzą do spraw, które dotyczą bezpieczeństwa szczególnie dzieci. Każdy produkt przeznaczony do użytkowania przez najmłodszych musi spełnić dużo koniecznych wymogów.

  • Home
  • Języki obce
  • Kursy
  • Materiały dydaktyczne
  • Polskie normy bardzo rygorystycznie podchodzą do spraw, które dotyczą bezpieczeństwa szczególnie dzieci. Każdy produkt przeznaczony do użytkowania przez najmłodszych musi spełnić dużo koniecznych wymogów.
dywan-dziecko-obrazek
Wszystkie przedmioty, które mają być przeznaczone maluszkom są zobowiązane spełniać bardzo surowe wymogi, aby mogły być dopuszczone do obrotu. Począwszy już od posiłków przygotowywanych dla małych dzieci, a skończywszy na przedmiotach przeznaczonych ogólnie do używania dla dzieci wszystkie sprzęty, meble i urządzenia są zobligowane posiadać konkretne atesty.

dywany-dziecko-obrazek
Autor: Thomás
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo surowo pod tym względem traktowane są wszystkie placówki przedszkolne i żłobki, gdzie każda rzecz i przedmiot ma obowiązek podlegać przewidzianym normom i mieć dowód wszelakich niezbędnych atestów. Dotyczy to jasne nie jedynie zabawek,mebli, ławek czy krzesełek. W przedszkolach czy szkołach nawet dywany (zobacz sprawdź serwis) z atestem – nie budzą zaskoczenia. Zdawać by się mogło, że taka rzecz jak dywan nie potrzebuje specjalistycznych zezwoleń i że w zasadzie niczym nie wyróżnia się od normalnego.
Otóż nie!
Właśnie dywany (zobacz przejdź do serwisu www.latajacydywan.com – kliknij) z atestem gwarantują największe bezpieczeństwo dla korzystających z niego małych dzieci, gdyż od pozostałych charakteryzuje je masa właściwości. Jedynie dywany z atestem są charakterystyczne, gdyż gwarantują nie wyłącznie bezpieczeństwo pod kątem higienicznym, ale również pod kątem antyelektrostatyczności oraz co niesłychanie kluczowe atest potwierdzający niepalność. Ich ranga jest o tyle duża, że by towar mógł uzyskać wymienione atesty, musi być sprawdzony przez szereg odpowiedzialnych za to instytucji takich jak Państwowa Straż Pożarna czy Sanepid.

Obok zapewnienia bezpieczeństwa dywany z atestem charakteryzują się bardzo wysoką jakością wytworzenia – sprawdź. Naturalnie należałoby nadmienić, iż korzystnym rozwiązaniem jest także nabyciezakup takiego dywanu do mieszkania. Maluszki uwielbiają bawić się na posadce, ale wyłącznie dywany z atestem zagwarantują im prawdziwe bezpieczeństwo. Każdy z nas zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że spryt dzieci nie zna granic, a my dorośli nie zawsze jesteśmy w stanie zapobiec wypadkowi. Pewne jestże dla każdego rodzica jest to priorytet, by jego maluszek otaczało się bezpiecznymi rzeczami i dlatego też dywany z atestem są niezwykle często kupowane również do domów. Należy zaznaczyć, że ich asortyment jest także niezwykle duży i można wybierać zarówno w kolorach, wymiarach jak i w szeregu motywów i wzorów jakie przedstawiają.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*