www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Popatrz na rzeczywistość i dostrzegaj spełnienie

Rozumienie języków obcych, odblokowuje was najróżniejsze kraje i ofiarowuje wiele środków, ale również spełnienie.
Nie da się zaprzeczyć, iż w dzisiejszych czasach, inne języki są bRAMą na świat.
Możemy skomunikować się z osobami z innych kultur i zrozumieć, że nie wszyscy bywamy tacy sami.

Zaś dzięki innym kulturom nasze istnienie, może stać się pełne odcieni, relacji i doświadczeń, o których nawet wam się nie marzyło.
komputer

Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com

Na pewno, inny język zwielokrornia również nasze szanse na rynku pracy, jednocześnie w naszym jak i w obcym państwie. Dzięki komunikowaniu się innymi językami, mamy szansę na międzynarodowe praktyki, wolontariaty i wydarzenia, które mogą być sposobem na działalność. A kiedy już dobrze znamy obcy język, to odblokowuje się również przed nami więcej powieści, filmów i utworów. A może odważysz się i napiszesz mail do swojego ukochanego piosenkarza?
Niekiedy bywa tak, iż język, sam was w sobie zauroczy, bo kiedy usłyszymy nagle dźwięk (look strona) włoskiego czy francuskiego, pragniemy pobiec za nim dalej. Oczywiste jest, że języki ofiarowują ci także swobodę i urozmaicenie. Gdy zwiedzasz, możesz rozmawiać z lokalnymi mieszkańcami i dzięki temu smakować lepiej życie, które bywa bardziej egzotyczne, aniżeli ci się śniło. Porozumiewanie się rozmaitymi językami zasila też niewątpliwe pracę mózgu i podobno przeciwdziała demencji.

Podsumowując, masz szansę stać się obywatelem świata, i spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na ludzi oraz na siebie, a to cenny prezent, jaki kieruje do radości.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*