www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Popatrz na rzeczywistość i dostrzegaj spełnienie

Rozumienie języków obcych, odblokowuje was najróżniejsze kraje i ofiarowuje wiele środków, ale również spełnienie.
Nie da się zaprzeczyć, iż w dzisiejszych czasach, inne języki są bRAMą na świat.
Możemy skomunikować się z osobami z innych kultur i zrozumieć, że nie wszyscy bywamy tacy sami.

Zaś dzięki innym kulturom nasze istnienie, może stać się pełne odcieni, relacji i doświadczeń, o których nawet wam się nie marzyło.
komputer

Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Na pewno, inny język zwielokrornia również nasze szanse na rynku pracy, jednocześnie w naszym jak i w obcym państwie.

Otrzymanie innych informacji na podnoszony tutaj temat jest dla Ciebie kwestią priorytetową? Jeśli tak, to bez obawy kliknij ten link oraz tam zdobądź więcej info.

Dzięki komunikowaniu się innymi językami, mamy szansę na międzynarodowe praktyki, wolontariaty i wydarzenia, które mogą być sposobem na działalność. A kiedy już dobrze znamy obcy język, to odblokowuje się również przed nami więcej powieści, filmów i utworów. A może odważysz się i napiszesz mail do swojego ukochanego piosenkarza?

Niekiedy bywa tak, iż język, sam was w sobie zauroczy, bo kiedy usłyszymy nagle dźwięk włoskiego czy francuskiego, pragniemy pobiec za nim dalej. Oczywiste jest, że języki ofiarowują ci także swobodę i urozmaicenie. Gdy zwiedzasz, możesz rozmawiać z lokalnymi mieszkańcami i dzięki temu smakować lepiej życie, które bywa bardziej egzotyczne, aniżeli ci się śniło. Porozumiewanie się rozmaitymi językami zasila też niewątpliwe pracę mózgu i podobno przeciwdziała demencji.

Podsumowując, masz szansę stać się obywatelem świata, i spojrzeć z zupełnie innej perspektywy na ludzi oraz na siebie, a to cenny prezent, jaki kieruje do radości.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*