www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Poszukujesz oferty na przesyłki kurierskie? Dowiedz się co proponuje firma Patron Service – dużo w tym temacie.

Patron Service działa już od wielu lat jako ogólnopolska firma kurierska. Zatrudnia kilkuset pracowników, którzy dokładają należytych starań, by sprostać oczekiwaniom klientów. Co oferuje firma Patron Service?

trip hop

Autor: Michael Coghlan
Źródło: http://www.flickr.com
Firma Patron Service proponuje zróżnicowany pakiet usług do zarządzania przesyłkami.

Wypytujecie nas niekiedy o naszą kolejną witrynę. Oto ona. Wystarczy najechać na podany link i można zobaczyć tam (https://ratynscystomatologia.pl/chirurgia-stomatologiczna-warszawa/) nowe zajmujące wpisy.

To co odróżnia tę firmę od innych to z pewnością indywidualne podejście, kompleksowa oferta i nowoczesne rozwiązania. Usługi są starannie dobierane do oczekiwań klienta, który jest zainteresowany gwarancją dostarczenia przesyłki na czas zapoznaj się z informacjami tutaj. Oferta skierowana jest do każdego typu odbiorców – instytucji finansowych, agencji reklamowych, firm oraz biur, urzędów, firm produkcyjnych, ale także osób fizycznych.

Firma Patron Serwis (dodaj serwis do stron zaufanych) zapewnia:
serwis lokalny- dostarczanie paczek i listów w obrębie miasta;
– serwis krajowy- przesyłanie paczek i listów w dowolne miejsce na terenie kraju. usługa jest zrealizowana maksymalnie w drugiej dobie. Istnieje też specjalny tryb doręczania, w którym pilna przesyłka czy list dociera do odbiorcy w ten sam dzień bądź kolejnego dnia wcześnie rano;
– serwis międzynarodowy – przesyłanie paczek i listów na terenie krajów Wspólnoty Europejskiej w systemach standard lub ekspres;
– usługi transportu drogowego – koszt usługi liczony jest na podstawie ryczałtowej opłaty drogowej (wynoszącej 4,5%) oraz dodatku paliwowego (naliczanego w zależności od poziomu ceny oleju napędowego).
Więcej informacji uzyskać można poprzez Facebook firmy Patron Service lub zakładkę “kontakt” na stronie www.

Na stronie internetowej dostępna jest także opcja szybkiej wyceny i zamówienia usługi.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*