www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Poznań to chwile doznań.A co w nim Cię czeka?

Nasze zmysły od momentu narodzin pozwalają nam uczyć się świata. Każdy smaki, zapach, a także każdy dotyk prowadzi do różnego typu reakcji z naszej strony.
Dlatego tak istotne jest żeby wszystkie nasze zmysły były zdrowe.

Są ludzie, które zaczęły zagłębiać się w zmysłowy świat człowieka i doszli do wniosku, że tak naprawdę jedynie mała część związane ze zmysłami jest dla zwykłych człowieka istotna. Kiedy tymczasem powinniśmy wiedzieć coś więcej niż to, że dzięki oku widzimy, nos – czuć, skóra – odczuwać, język – jest odpowiedzialny za smak, czy uszy za to, co słyszymy, to jeszcze jest kilka ważnych rzeczy związanych z naszym percepcją świata przy pomocy(zobacz terapia dda) m.in. dotyku, czy n.p stanu naszego ciała. integracja sensoryczna Poznań to możliwość zapoznania się z całą strefą zmysłów i emocji oraz ruchu i różnego rodzaju wiadomości jak przetwarza to wszystko nasz mózg.

W dużych miastach są różnego rodzaju miejsca, gdzie można iść, żeby zapoznać się informacjami o integracji sensorycznej.
INTEGRACJA WŁASNA, CZYLI INTEGRACJA SENSORYCZNA DLA KAŻDEGO
Często mówi się o tym, że któraś grupa musi się zintegrować. Ale nim zaczniemy współdziałać w jakiejś dużej grupie musimy być spójni sami ze sobą. Jest to powiązane m.in. z tym, jaki mamy sposób na odbiór informacje ze świata i w jaki sposób są one przez nasze ciało przetwarzane. Nie tylko znany nam zmysł dotyku, węch czy słuch i wzrok wpływa na nasz stan. Trzeba pamiętać o tym, że całe nasze ciało to maszyną, która ma ogrom różnego typu trybików, które zostały po części zaprogramowane jeszcze w łonie matki.

Integracja Sensoryczna

Źródło: sxc.hu

Tak, więc jeśli coś nie funkcjonuje jak trzeba, nie zawsze jesteśmy w stanie zapanować nad własnym jestestwem, nad własnymi reakcjami, to dobrze skorzystać z integracji sensorycznej, która daje możliwość zgranie własnego ciała. W chwili, kiedy sami staniemy się pełną jednostką będziemy mogli myśleć o integrowaniu się z innymi osobami. Łatwiej nam będzie zwyczajnie funkcjonować.

Kliknij ten link i sprawdź tu program motywacyjny dodatkowe informacje na ten temat – one na pewno Cię zaintrygują, zatem nie czekaj za długo:)

Chociaż dla sporego grona osób równowaga, jaką oferuje integracja sensoryczna jest mało prawdopodobna, to wiele badań naukowych potwierdza możliwości tej nauki, dodatkowo osoby, którzy korzystały z tego wsparcia rzeczywiście poczuli ogromną odmianę we własnym jestestwie.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*