Pozytywka baletnica – bezsprzecznie idealny pomysł na upominek dla każdej dziewczynki

Za oknem plucha, deszcz miarowo stuka o szyby, liście opadają z drzew – zagościła u nas „złota” polska jesień w pełnej krasie. Czas szybko mija. Zanim zdążymy się spostrzec, ujrzymy na ulicach pierwsze płatki śniegu, a w centrach handlowych usłyszymy dźwięki kolęd.

koń

Autor: Sara Mofford
Źródło: http://www.flickr.com
Co prawda, do Bożego Narodzenia jeszcze daleko, lecz już teraz warto rozpocząć przygotowania, ażeby nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę. Wybór upominków „pod choinkę” to niejednokrotnie trudne zadanie, wymagające dużej dozy cierpliwości, zwłaszcza jeżeli chodzi o podarki dla naszych pociech. Na rynku znajdziemy bardzo dużo przeróżnych zabawek dla dzieci w niemal każdym wieku. Auta, wozy policyjne, pociągi czy statki bezsprzecznie ucieszą chłopców – skocz na nefere.pl. A dziewczynki? Co wywoła uśmiech na twarzach „małych dam”? Zabawa w dom to ich ukochana forma spędzania wolnego czasu .

Jeżeli uważasz, że prezentowany post okazał się być godny Twojej uwagi, to z pewnością warto zobaczyć tu pozostałe podobne materiały!

Kołyska dla lalek koniecznie powinna w takim wymyślonym domu się znaleźć. Drewniana, plastikowa, z baldachimem – możemy wybierać spośród setek tysięcy modeli i barw. Producenci za wszelką cenę próbują spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Świetnym pomysłem na prezent dla trochę starszych dziewczynek będzie natomiast klasyczna pozytywka baletnica – nefere.pl.

Po podniesieniu pokrywy do góry i oczywiście nakręceniu mechanizmu figurka zaczyna tańczyć w takt muzyki. Należy wspomnieć, iż pozytywka może jednocześnie pełnić funkcję szkatułki na drobiazgi małej damy.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*