Rolety w dekoracji okien. Piękne i praktyczne.

Wielka Rafa Koralowa lub Wieża Eiffla w zasięgu ręki? Czy to możliwe bez drogich wypadów,
lotów samolotem, rewizji na lotniskach i pozostałych niedogodnych problemów? Jeżeli wystarczy nam zwykły widok, bez dotykania, to jak najbardziej!

Dzięk

rolety

Autor: Vince M
Źródło: http://www.flickr.com

i roletom najnowszej generacji damy radę pojechać w każde miejsce na naszej planecie, zamienić nieatrakcyjny obraz świata za oknem i polepszyć sobie humor ulubionym zdjęciem.

Jeżeli masz chęć poznać większą ilość informacji na omawiane zagadnienie – poczytaj tutaj (https://www.digital-motion.pl/sesje-wizerunkowe/) wszystko, co Cię interesuje na zbliżony temat.

Często krajobrazy rozpościerające się za oknami nie są pozytywne, nawet potrafią zasmucić – dzięki najnowszym roletom każdy ma okazję zmienić go na widok, o jakim marzy. Reprodukcje sławnych i kosztownych dzieł sztuki to nic oryginalnego, ponieważ sztuką możemy się bawić, łamać dzięki niej konwencje. Rolety z lubianą ilustracją mogą stanowić nowatorskie uzupełnienie wnętrza, a nawet jego widowiskowe ożywienie. A przy tym nic nie stracą, ze swej funkcjonalności. Każdy odnajdzie coś stosownego dla siebie. Zamiast tęczy, czy przyrodniczej egzotyki wybierzmy zaskakujący detal zgodny kolorystycznie z wystrojem pomieszczenia – dekoracje okien to przecież istotny element wchodzący w skład aranżacji całego wnętrza. Rolety mogą stanowić tylko tło, lub też pełnić rolę pierwszoplanową skupiając na sobie uwagę znajomych. Wszystko zależy od naszego gustu, ponieważ wielorakość mechanizmów zwijających oraz możliwość stosowania materiałów o różnym poziomie przepuszczalności promieni świetlnych pozwala na optymalne przystosowanie rolet do pokoju i upodobań rodziny, niezależnie od umiejscowienia okna. Zdarzyć się może, że goście pomylą naszą roletę z prawdziwym malowidłem. Pierwsze promyki słońca nie zawsze są radośnie widziane… Rolety zapewniające zupełne zaciemnienie pokoju sprawdzą się świetnie w sypialniach oraz innych pokojach, które pragniemy ochronić przed nadmiarem światła zewnętrznego, zwłaszcza pomieszczenia od wschodniej strony posesji

pokój dziecka

Autor: amy gizienski
Źródło: http://www.flickr.com

.

Niezwykle korzystne funkcje spełnią fotorolety dziecięce w pokoju naszych maleństw, zobacz: Firma Fivaro.pl. Dla najmłodszych mężczyzn wybornie nadadzą się kompozycje z ulubionymi robotami lub z bohaterami z bajek, które przeniosą małych rycerzy w świat bohaterów, smoków lub wyścigów. Dziewczęta kochają się w księżniczkach, misiach pluszowych, kwiatach – na roletach można umieścić
praktycznie każdy wzór, który zamieni wnętrze w komnatę damy albo w krainę czarów i baśni. Żeby odświeżyć byle jakie wnętrze nie trzeba przeprowadzać drogiego malowania ścian, kupno rolet z ulubioną grafiką na pewno wystarczy. Dzięki temu, nawet z pomieszczenia na samym szczycie wieżowca można się teleportować myślami do wnętrza spokojnej puszczy albo nad brzeg jeziora.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*