www.empiktv.com

Dowiedz się więcej…

Sposoby na uporządkowanie towarów na składzie

Wielu przedsiębiorców prowadzących przedsiębiorstwa trudniące się handlem staje przed dylematem magazynowaniatowaru. Wynajęcie czy kupno magazynu to koszt, z którym niewątpliwie liczą się przy projektowaniu budżetu. Oczywiście odpowiedzią są regały. W zależności od zapotrzebowania warto zapoznać się z ofertami na regały paletowe, regały półkowe, regały wysokiego składowania, a jeśli kupiliśmy bardzo wysokie pomieszczenie magazynowe – antresole magazynowe.

magazyn

Autor: inplusPR
Źródło: www.inplusPR.pl
Regały paletowe – pobierz nasz newsletter: kosze paletowe – są najpopularniejsze z uwagi na to, że towar najczęściej właśnie na paletach przywożony jest do magazynów. ogólnie rzecz biorąc nie ma znaczenia jakiego rodzaju są to palety. w tych dniach technologia pozwala dopasować regały paletowe sklep do zapotrzebowania każdego klienta. gdy asortymentu nie dostajemy na paletach a przykładowo w skrzynkach najbardziej odpowiednim rozwiązaniem będą regały półkowe gwarancja. Jest to wyjście lepsze dla przedsiębiorstwz niewielkimi powierzchniami magazynowymi, zajmujących się raczej handlem detalicznym, którym nie potrzeba wielkiej przestrzeni na towar.

Dotąd przestrzeń magazynowa często była marnowana z powodu braku możliwości zagospodarowania jej „na wysokość”. pozwala to na rozwój technologii i coraz lepsze regały wysokiego składowania nedcon. Takie wyjście pozwala na wykorzystanie przestrzeni nawet do 30 metrów wysokości. naturalnie, regały – przeczytaj więcej o regały magazynowe olejnik.pl/ – wysokiego składowania wymagają posiadania urządzeń podnośnikowych. gdy nie mamy takiego sprzętu lub nie chcemy w niego inwestować – postawmy na antresole magazynowe. To kolejna kondygnacja w magazynie, do której dostęp możemy mieć bez konieczności korzystania z dodatkowych sprzętów.

Właściwe zaaranżowanie powierzchni magazynowej pozwoli nam zachować bardzo dobrą organizację, wykorzystać najlepiej jak się da posiadaną przestrzeń, a dzięki temu unikniemy dodatkowych nerwów. Niezależnie od tego czy wybierzemy regały paletowe, regały półkowe, postawimy na regały wysokiego składowania czy może antresole magazynowe – najważniejsze jest by urządzenie magazynu odpowiadało jak najlepiej potrzebom przedsiębiorstwa.

Tags:

About

View all posts by

POST A COMMENT


*