Zdolne dzieciaki – jak zagospodarować im wolny czas?

Kiedy nie mamy pojęcia, w jaki sposób wypełnić czas sobie i swoim dzieciom można na przykład wziąć pod uwagę Internet. W Internecie poza marnotrawstwem czasu na gapieniu się na plotki można też wyszukać rzeczy, które coś wniosą w nasze życie. Ale jak wiemy nie ma nic za free. Otrzymamy nagrodę, jeżeli sami coś ciekawego zrobimy. W Internecie jest multum interesujących konkursów.

Kocham Modę - kolekcja ubrań dla dzieci

Autor: Wójcik
Źródło: Wójcik
Konkursy online pozwalają na to, by wręcz w ostatniej chwili udzielić odpowiedzi. Nie trzeba iść po znaczek pocztowy, ani słać listu, potrzebny jest nam mail lub zalogowanie się na konkursowej stronie. Wszystko to zajmuje parę minut. Są portale dla dzieci dedykowane maluchom i są te dla ludzi którzy są pełnoletni. Musimy porządnie poszperać. A co ważne nagrody w tego typu konkursach są naprawdę fajne i drogie. Dość często też osoby, które nic nie wygrały otrzymują upominek gwarantowany, czyli prawie za każdym razem coś dostaniemy.

Kliknij ten odnośnik i zobacz więcej (http://tort-artystyczny.pl/) bardziej precyzyjnych informacji dotyczących analizowanego tutaj artykułu. Niewątpliwie jest on niezwykle atrakcyjny.

Zrobione własnoręcznie

Drogie Mamy, odpoczywamy!

Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Kiedyś nasze babki robiły nam zabawki. Dawniej zwykłe krzesło i koc okazywało się idealną bazą do ukrycia, a fragment starego kartonu był kamerą. Teraz dzieci muszą mieć super model telefonu i komputer z ekstra grami żeby im się nie nudziło. Jednak rzeczywistość jest taka, że zależne jest to od tego jak dzieci są wychowywane. Oczywiście nie można dzieci odsuwać od dzisiejszej techniki, ale możemy od najmłodszych lat ćwiczyć ich wyobraźnię. Jeśli chcemy żeby nasze pociechy były zainteresowane tym, co jest wokół nich wystarczy, że postanowimy zrobić dla nich coś własnoręcznie.

Te osoby, które stwierdzą, że nie potrafią powinni zajrzeć do sieci i znaleźć coś typu: zrób to sam dla dzieci. Czasem starczy jakieś fajne zwierze z papieru, a kiedy indziej wystarczy kawałek filcu udający kwiatek. Dzięki temu nasza pociecha zrozumie, że nawet kawałek papieru może okazać się świetną zabawką. A przy robieniu ręcznie razem z nami różnych rzeczy będzie bardzo szybko rozwijało swoją koordynację psycho-ruchową. Tak, więc zamiast znajdować dziecku następną zabawkę, którą po chwili rzuci w kąt, stwórzmy dla dziecka coś własnoręcznie. Skoro nasza pociecha może zrobić dla nas piękne laurki to i my postarajmy się zrobić coś dla naszej pociechy.

About

View all posts by

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*